آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مودم LTE مبین نت SEOWON INTECH SLC-130S42G

morteza 0228

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-12
192
1,006
37
اسلامشهر
با سلام و عرض خسته نباشید

از دوستان کسی فایل آنلاک مودم LTE مبین نت SEOWON INTECH SLC-130S42G را در اختیار دارد
می خوام با TD-LTE ایرانسل کار کنه ولی فعلا فقط با سیم کارت مبین نت جواب میده

اگر فایل دارید ممنون میشم در اینجا قرار بدید و یا اگر راه حلی برای آنلاک دارید توضیح بدید ممنون از همگی دوستان

خرداد

کاربر vip
کاربر
2007-09-07
54
126

از دوستان کسی فایل آنلاک مودم LTE مبین نت SEOWON INTECH SLC-130S42G را در اختیار دارد

اگر فایل دارید ممنون میشم در اینجا قرار بدید و یا اگر راه حلی برای آنلاک دارید توضیح بدید ممنون از همگی دوستان
سلام بنده این مدلو آنلاک نکردم روی مدلهای دیگه تجربه دارم وقتی که دنبال مودم دیگه می گشتم این مطلب رو تو انجمن نت ویز پیدا کردم که مربوط به آنلاک مودم شما هست و احتمالا بدرتون بخوره اگر گذاشتن لینک مطلب اینجا مجازه براتون بفرستم اگر هم خواستین تو پیام خصوصی بهتون بگم

username: Root
password: PWDd0N~WH*4G#DN
یه backup از تنظیمات میگیریم که پسوند tar. هست
واسه باز کردن آرشیو از دستور tar –xvf استفاده میکنیم
با نرم افزار edit خود لینوکس در فایل ucfg_config دوتا تغییر انجام میدیم
simRestriction و search_mode را برابر صفر قرار میدیم
با دستور tar –cvf مجدد فولد رو به حالت فشرده تبدیل میکنیم
در نهایت بارگذاری فایل جدید و آنلاک شدن مودم
فقط یه مورد که متوجه شدم این بود در صورتی که مودم رو آنلاک میکنیم وقتی reastor defult کنیم مودم به حالت لاک برمیگرده و مجدد باید تغییرات اعمال بشه

mohammad.eds

کاربر
2023-05-27
2
4
کرج

سلام من خودم با این روش مودم رو آنلاک کردم و سیم کارت TD-LTE ایرانسل روی مودم به راحتی کار میکنه
برای همین گفتم اینجا قرار بدم شاید بتونه کمک کنه به دوستان

این مودم ورژن های زیادی داره و اینطوری نیست این راهها رو همشون به یک نتیجه یعنی انلاک برسه مثلا در ورژن 14 شما باید این لینک رو وارد ادرس بار کنی ( بعد لاگین کردن معمولی در صفحه وب مودم ) (البتع با کد های درج شده در قسمت پایینتر)
http://192.168.1.1/lte_oma_dm201906111053.html
و اینتر رو بزنی تا صفحه وارد کردن کد انلاک ظاهر بشه

25252.jpg

و این کد رو بهش بدی
at%unlock=1,00000000
هر هشت عدد 0 داخل دابل کوتیشن قرار میگیره به این صورت
"00000000"
و بعد مودم رو فقط ری استارت کنی ( ریست کارخانه نباید بزنی ) و حالا چک کنی ببینی انلاک شده یا نه انلاک این مودم هم طوری نیست مثلا بری سیم همراه اول یا رایتل روش بزاری و شبکه بیاد این مودم فقط TDD و TD-LTE هست باند 42
برا ورژن 13 و 8 هم این ادرس :
http://192.168.1.1/lte_oma_dm.html
با همون کد بالایی که برا ورژن 14 زدیم
اینم اسم و پسورد روت مودم در ورژن های مختلف :
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ورژن 14

Root
R0Br0o^S85~LT3@MN
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ورژن 13 و 11

Root
PWDd0N~WH*4G#DN
ورژن 8

Administrator
M0LT3@4GN3T

root
gksrmf28

VIP
V!P83869000
وقتی تونستید با این اسم و رمزها وارد بشید مودم بخشی به نام رول بک داره یعنی نشون میده رو مودم شما الان چند تا ایمیج نصب شده و به شما اجازه جابه جایی بین اونها رو میده از این قابلیت میشه برا زمانی استفاده کرد که هر کاری کردید روی ورژن فعلی مودم انلاک نشده و راحت مودم رو رول بک میکنید رو ورژن قبلی و باز میرید سراغ انلاکش تا ببنید اینبار چطور جواب میده .

2023-05-28_203304.jpg

البته ممکنه مثل این عکس بالا مودم شما فقط دارای یک ایمیج باشه که در اینصورت دیگه نمیشه از رول بک استفاده کرد .

آخرین ویرایش:

1414hossein

کاربر
2024-02-03
1
0
کرج
سلام از روش دوستان ممنونم در تاریخ 17 اسفند 1402 استفاده کردم جواب میده رو مودم :SEOWON INTECH SLC-130S42G با تمامی سیم کارتهای TD Lte اوکی شد. سپاس

bahar5312

کاربر
2013-01-05
1
0
سلام از روش دوستان ممنونم در تاریخ 17 اسفند 1402 استفاده کردم جواب میده رو مودم :SEOWON INTECH SLC-130S42G با تمامی سیم کارتهای TD Lte اوکی شد. سپاس
سلام من هم همین مودم را دارم به صفحه وارد شدن کد آنلاک وارد شدم اما هرچی کد بالا را میزنم اثری ندارد.ایا کد وارد شده ریزه کاری خاصی داره که اوکی نمیشه.یعنی علامت اوکی نمیاد داخل کادر بالایی

بالا