آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

موتور جاروبرقی فیلیپس

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
بعید میبینم منظور ایشون بلبرینگ بوده باشه
نه تنها هیچ اشاره ای به بلبرینگ نشده بلکه تاکید کردن که آرمیچر موتور سوخته
ضمن اینکه پروانه هم پیچ نداره و فقط با یک مهره سفت میشه باز کردن مهره پروانه به جهت تعویض بلبرینگ هم بسیار راحته
ولی به این تاپیک ارتباطی نداره تاپیک مستقل با همین عنوان باز کنید راهنماییتون میکنم
مهندس این موتور پیچ یا مهره نداره.

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
درود دوست عزیز
اول باید پرس های پشت قاب رو بکنید و قلب رو جدا کنید بعد آرمیچر رو خارج کنید و بعد با سمبه و چکش دور تا دور پرس رو ضربه بزنید تا ول کنه.
دقیه همون دایر داخل پرس رو دور تا دور با سمبه و چکش ضربه بزنید
دوست گرامی این قطعه که پرس شده رو تا بحال باز کردین؟ ممکنه راهکار بازکردن رو بفرمایید

پیوست‌ها

• 391.4 کیلوبایت بازدیدها: 8

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
بعید میبینم منظور ایشون بلبرینگ بوده باشه
نه تنها هیچ اشاره ای به بلبرینگ نشده بلکه تاکید کردن که آرمیچر موتور سوخته
ضمن اینکه پروانه هم پیچ نداره و فقط با یک مهره سفت میشه باز کردن مهره پروانه به جهت تعویض بلبرینگ هم بسیار راحته
ولی به این تاپیک ارتباطی نداره تاپیک مستقل با همین عنوان باز کنید راهنماییتون میکنم
مهندس من به نرم افرا وارد نیستم. دورت بگردم این موتور مهره نداره. موتور فیلیپس 1800wتا بحال همچون خاری ندیدم. اگر شما آشنایی دارید و راهکاری میدونید راهنمایی کنید سپاسگذار میشم

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
دوست گرامی این قطعه که پرس شده رو تا بحال باز کردین؟ ممکنه راهکار بازکردن رو بفرمایید
سلام. به احتمال زیاد این در پوش هست . از بغل ها ضربه بزن . با وسیله ای بزن که نیرو رو به بالا باشه . در پوش در بیاد .مهره دیده بشه .متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
107
290
درود
عرض کردم خدمتتون اول باید با سمبه دور تا دور واشر رو ضربه بزنید تا خودش رو ول کنه

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
107
290
به یک قلم نوک تیز و چکش نیار دارید

khofashshab

کاربر vip
vip
کاربر
2011-12-13
81
23
سلام مهندس وقتت بخیر این مدل ویک سری مدل بوش کاملاپرسه و حتما جایی باید بفرستی که دوباره سنتر پرسش کنه .پیچی نیست قسمت بلبرینگش
ضمن سپاس از مهندسین. دوستان آرمیچر دستگاه سوخته. روی بادپاش یا پروانه پیچی برای باز کردن نداریم. سوال بنده اینه که چطوری میتونم باد پاش یا پره رو خارج کنم. خواستم از تجربه یه تعمیرکار کمک بگیرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib
بالا