آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مقاومت برد لباسشویی اسنوا مدل 7کیلویی

jsco

کاربر
2018-10-29
84
95
مازندران
دوستن سلام یک برد لباسشویی اسنوا دارم که مقاومت سر راه ای سی lnk364 سوخته طبق تصویر متاسفانه نمیدونم چند اهمی هسش دوستان کسی این برد میشناسه میتونید راهنماییم کنید
مشاهده فایل‌پیوست 158742

مقاومت بغل رله در بخش گرم مدار DSC2222_0749.jpg

آخرین ویرایش:

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,050
19,275
تهران - ساوه
با سلام و وقت بخیر
اون مقاومت وات بالا در مسیر برق ورودی شهر و بعد به پل دیود و بعد با یه مقاومت در حد کیلو اهم به اپتوکوپلر متصل میشه برایند مدار فقط برای تغذیه دیود نوری داخل اپتوکوپلر از برق شهر می باشد حالا شما از مقاومت بالا در محدوده مثلا 220 کیلو وات بالا شروع کن و همینطور بیا با اهم های پایین و تغذیه دیود نوری داخل اپتوکوپلر رو اندازه گیری کن​

jsco

کاربر
2018-10-29
84
95
مازندران
با سلام و وقت بخیر
اون مقاومت وات بالا در مسیر برق ورودی شهر و بعد به پل دیود و بعد با یه مقاومت در حد کیلو اهم به اپتوکوپلر متصل میشه برایند مدار فقط برای تغذیه دیود نوری داخل اپتوکوپلر از برق شهر می باشد حالا شما از مقاومت بالا در محدوده مثلا 220 کیلو وات بالا شروع کن و همینطور بیا با اهم های پایین و تغذیه دیود نوری داخل اپتوکوپلر رو اندازه گیری کن​

مرسی مهندس سلام و خسته نباشی. همینطور که میفرمایید درسته حالا با 220کیلو امتحانش میکنم

mqtt

کاربر
2019-08-26
11
38
سلام
اگر مقاومت رو از وسط برش بدی و دو سر جدید برش خورده رو اندازه بگیری حداقل نصف مقدار مقاومت رو داری مثلا اگر مقاومت ما 1 اهم باشه سوخته باشه هیچیش مشخص نباشه .از وسط نصف بشه میشه نیم اهم تا حدودی مشخص میشه تو چه رنجی هستش.
اگر اطلاعات دقیق تری خواستی ی سرج تو گوگل بزن بهتر راهنمایت میکنه

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,050
19,275
تهران - ساوه

سلام مجدد
به احتمال زیاد باید در رنج اهمی باشد
که سوخته و به عنوان مقاوت فیوزی
از آن استفاده شده
در هر صورت منتظر
نتیجه هستیم​

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام
اگر مقاومت رو از وسط برش بدی و دو سر جدید برش خورده رو اندازه بگیری حداقل نصف مقدار مقاومت رو داری مثلا اگر مقاومت ما 1 اهم باشه سوخته باشه هیچیش مشخص نباشه .از وسط نصف بشه میشه نیم اهم تا حدودی مشخص میشه تو چه رنجی هستش.
اگر اطلاعات دقیق تری خواستی ی سرج تو گوگل بزن بهتر راهنمایت میکنه
مهندس کارت درسته متشکرم تا حالا نشنیده بودم روش خوبی است

jsco

کاربر
2018-10-29
84
95
مازندران
دوستان و همکارا سلام. از همه عزیزان که در رابطه با مقاومت برد لباسشویی اسنوا اطلاعات دادن کمال تشکر دارم. ممنونم از عزیزان.
به اطلاع برسانم. که مقاومت مقدارش 10اهم 2واتی بوده است اگر یه زمانی همچین بردی دستتون رسید مقدارش 10اهمی میباشد. سپاس از همگی

بالا