آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: مشکل یخچال فریزر سامسونگ مدل RT35VA

izad89

کاربر
2014-06-14
2
2
سلام
یخچال فریزر سامسونگ مدل RT35VA دارم فریزر کوچکی بالا داره و یخچال پایینه . مدتی هست از دریچه هوا بالای یخچال که ابی رنگ هست اب ریزی داره و بعدم خود بخود قطع میشه ، امروز متوجه شدم که علاوه بر اب ریزی که داشته قسمت فریزر خوب کار میکنه ولی یخچال فقط چراغش روشنه و داخل یخچال خنک نیست !!!!میوه ها خراب شده بودند.....

مشکل اب ریزی و کار نکردن یخچال از چیه ؟

چطور میتونم بفهمم گاز یخچال کم شده و نیاز به شارژ دارد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Teti

izad89

کاربر
2014-06-14
2
2
زنگ زدم تعمیرکار یخچال و به دستورشون یخچال رو 48 ساعت میشه خاموشش کردم مقداری اب ازش خارج شد هنوز به برق نزدم چه چکهایی قبل از استفاده انجام بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Teti

Teti

کاربر
2014-08-02
1
0
سلام منم دقيقا همين مشكل رو دارم.از ٢٤ساعت قبل خاموش گذاشتم و امروز ميخوام روشنش كنم.ميشه لطف كنيد بگيد چه چكهايي روش انجام دادين؟ و اينكه درست شد بعد از خاموش گذاشتن؟ممنونم :)

حبیب1350

کاربر
2014-08-16
1
0
منم همین مشکل رو با یخچال سامسونگ دارم اما اینجا جوابی نمی بینم که این مشکل رو حل کنم

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام
یخچال فریزر سامسونگ مدل RT35VA دارم فریزر کوچکی بالا داره و یخچال پایینه . مدتی هست از دریچه هوا بالای یخچال که ابی رنگ هست اب ریزی داره و بعدم خود بخود قطع میشه ، امروز متوجه شدم که علاوه بر اب ریزی که داشته قسمت فریزر خوب کار میکنه ولی یخچال فقط چراغش روشنه و داخل یخچال خنک نیست !!!!میوه ها خراب شده بودند.....

مشکل اب ریزی و کار نکردن یخچال از چیه ؟

چطور میتونم بفهمم گاز یخچال کم شده و نیاز به شارژ دارد؟

خرابی هیتر یا گیر بودن مجرای آب دلیل بر این مشکل هستش

بالا