آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل نچرخیدن موتور تردیمل با وجود سالم بودن همه قطعات

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
سلام و خسته نباشید
یه تردمیل بدون درج شدن مدل خاصی که عکساشو ضمیمه کردم با وجود کار کرد همه دستورات و قسمت های دیجیتال
برق برای رله راه انداز موتور رو تامین نمیکنه. رله سالمه و تمام ترانزیستور ها و دیود ها و زنر ها تست شدند بجز یه آی سی که زیر برد با چسب پوشانده شده که نمی‌دونم شمارش و کارش چیه عکس موجوده
ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از چیه

پیوست‌ها

• 4.4 مگابایت بازدیدها: 41
  • 4.2 مگابایت بازدیدها: 45
  • 2.8 مگابایت بازدیدها: 43
  • 3.9 مگابایت بازدیدها: 40
  • 1.3 مگابایت بازدیدها: 42

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,810
سلام و خسته نباشید
یه تردمیل بدون درج شدن مدل خاصی که عکساشو ضمیمه کردم با وجود کار کرد همه دستورات و قسمت های دیجیتال
برق برای رله راه انداز موتور رو تامین نمیکنه. رله سالمه و تمام ترانزیستور ها و دیود ها و زنر ها تست شدند بجز یه آی سی که زیر برد با چسب پوشانده شده که نمی‌دونم شمارش و کارش چیه عکس موجوده
ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از چیه
درود دوست شما عگس پیوست کنید تا همکاران بتون نظری داشتن شمارو راهنمایی کنن،عگس شما بارگزاری نکردین.

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
عکسها موجوده.
اروری هم نداره.
فقط پایه گیت IRFB460 ولتاژی نمیاد برای تحریک و ولتاژ رسوندن به موتور
قطعات مسیر رو هم چک کردم مشکلی نداره

سپهرآریا

کاربر
2019-01-29
29
18
39
یاسوج
سلام اگربعداز چندثانیه حرکت ارور میده ایراداز سنسور سرعت هست امااگرفورا بعداز استارت خطا میده یاکارنمیکنه ایراد از برد هست
سلام و خسته نباشید
ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از چ

بالا