آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل زنگ در تلفن بیسیم جنرال مدل EX29638-A

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
با سلام خدمت دوستان

یه تلفن بیسیم با مدل ذکر شده برام آوردن زنگش کار نمیکنه(وقتهایی که آداپتور وصل هستش بهش)

نکات:
زمانی که آداپتور مادر رو وصل نمیکنم دستگاه مادر زنگ میزند ولی وقتی آداپتور وصل هستش زنگ نمیزنه
نه بیسیم زنگ میخوره نه مادر
شماره انداز کار میکند
آیفون کار میکنه
بقیه موارد گوشی و بیسیم سالم هستش

عزیزان ممنون میشم راهنماییم کنید

مرسی

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
پاسخ خصوصی شما ارسال شد امید وارم مشکلتون حل بشه
.
.
.
.
یا علی
دوست عزیز سعی کنید تجربیات خود را در انجمن بگذارید تا هم مطالب انجمن پربار تر شود و هم دیگر دوستان از تجربیات شما استفاده کنند سعی کنید اگر خواستید به سوال کاربری پاسخ دهید در انجمن پاسخ دهید و از دادن پیام خصوصی خودداری کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
آقا رامین این پیام رو به من خصوصی دادن

سلام
من هم چند مدت پیش توی یه مدل از تلفن دقیقا همین مشکل و داشتم........من با تعویض مقاومت(فکر کنم یک کیلو بود) که کنار فیش مادگی اداپتور دستگاه مادر بود راه انداختمش...اهمش پایین اومده بود
ولی یه راه باحال دیگه هم پیدا کردم که خیلی خودم باهاش حال کردم سیم منفی کپسول زنگ به مقاومت 4.7 اهم که کنار کلید هوک(قطع کن) ومثبت شو به تراس کوچیک چهار پایه وصل کردم هم زنگ قوی بود هم برگشتی نداشت

و همچنین آقای علیرضا گرام گفتند:

دوست عزیز
من نمیدونم چه چیزایی رو تست کردی
ولی دیود زنر زنگ و خازنهای زنگ رو حتمن بیرون از مدار تست کن
اگه میتونی یه عکس از برد مادر بیسیم بگیر بذار تا بررسی کنم
موفق باشی

با تشکر از تمامی این دوستان

nimanima143

کاربر
2013-09-03
1
0
سلام دوستان تلفن بیسیم جنرال دارم متاسفانه انگار با تلفن مادر ارتباط برقرار نمیکنه. ال سی دیش روشن میشه ولی کانکت نمیشه به تلفن اصلی. خواهش میکنم کمکم کنین

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
سلام
پاسخ خصوصی شما ارسال شد امید وارم مشکلتون حل بشه
.
.
.
.
یا علی
همکار گرامی انتظار ما از شما وهمه عزیزان این است که در این فروم اجتماعی اطلاعات وتجربیات خودمان را که برای بدست اوردن ان زحمات زیادی کشیدیم را در اختیار دیگر همکاران ودوستان قرار دهیم تا گره از کارشان باز شود.وتوقع ما از همکاران هم این است که از تجربیات انها استفاده کنیم اگر قرار باشد ما اطلاعاتمان را با پیام خصوصی منتقل کنیم این دیگر بدرد بقیه نمی خورد خواهش میکنیم تکرار نشود موفق باشید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
سلام دوستان تلفن بیسیم جنرال دارم متاسفانه انگار با تلفن مادر ارتباط برقرار نمیکنه. ال سی دیش روشن میشه ولی کانکت نمیشه به تلفن اصلی. خواهش میکنم کمکم کنین
همکار گرامی عنوان تاپیک مشکل زنگ نخوردن است شما مشکلتان را در یک تاپیک جداگانه با عنوان مشکل ایجاد کنید. در خدمتتان هستیم

farajtel

کاربر
2008-02-05
93
1,091

با سلام کلید ریجستر را بر روی مادر .و بیسیم نگه دار بعد از 3 ثانیه ارتباط برقرار می شود. البته منظورم جنرال طرح قدیم است29638

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jalil0111
بالا