آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل در نصب آیفون تصویری رنگیه چینی سونی

MEYSAM_JAVAD

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2010-06-11
109
463
رشت-سنگر
والا مشکل در اینجاست که ما این آیفون رو میخواستیم جایگزین آیفون تصویری قبلی کنیم منتها آیفون قبلی در قسمت جلویه در 2تا ورودی برق داشت یکی dc یکی ac ولی این آیفون جدیده فقط یه ورودی داره که از رنگش یعنی سفید و مشکی هم احتمالا dc هستش.در ضمن تصویر و صدا داریم ولی در بازکن کار نمیکنه برای راه اندازیه در باز کن باید چیکار کنم؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
كسي كه جواب نداد منم نون بازويه خودمو خوردم رفتم يه رله گرفتم وصل كردم مشكلم حل شد.حالا همه بلد بودنا يكي دست ياريش رو به ما نرسوند اي خداااااااا
با سلام خدمت دوست عزیز شما بهتر است برای اینکه دوستان بتوانند خوب ودر حد توان راهنمایی تان بکنند توضیح دقیقتری بدهید برای جایگزین کردن هر دستگاهی با دستگاه دیگر نیاز به معرفی کامل هر دو دستگاه میباشد در صورتی که شما عنوان کردید ما این ایفون را میخواستم جایگزین ایفون قبلی کنم .در صورتی که معرفی نکردید ایفون قبلی چه مارکی است

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
826
پاناسونیک کاشان
در مورد جواب این عزیز از مدیران تقاصا دارم تعداد ردیف آخرین ارسالها در صفحه اول رو بیشتر کنند مثلا 25 تا 30 تا از آخرین ارسالها نمایش داده بشه تا کسانیکه بصورت گه گاه در روز به سایت سر میزنند بعضی از پستها از دیدشون خارج نشه تا بتونن به عزیزان کمک کنند با تشکر.

بالا