آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل در ماشین لباسشویی پاناسونیک مدل N-AF60A6

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,046
با سلام!
دوستان این ماشین لباسشویی بعد از استارت دیگ رو پر از آب میکنه و همینجور میمونه یعنی عمل شستشو رو انجام نمیده در ضمن اگه قبل از استارت مقدار آب رو هم کم بگیری باز پر از آب میشه .البته برنامه تخلیه و خشک کردن رو انجام میده. مشکل از برنامه هست یا از جای دیگه؟ کسی این مشکل رو داشته ؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام!
دوستان این ماشین لباسشویی بعد از استارت دیگ رو پر از آب میکنه و همینجور میمونه یعنی عمل شستشو رو انجام نمیده در ضمن اگه قبل از استارت مقدار آب رو هم کم بگیری باز پر از آب میشه .البته برنامه تخلیه و خشک کردن رو انجام میده. مشکل از برنامه هست یا از جای دیگه؟ کسی این مشکل رو داشته ؟

اگر بیش از حد آب پر میشه مشکل از هیدروستات هستش
شیلنگ هیدروستات رو چک کنید

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,046
با سلام !
شیلنگ که مشکلی نداره ،بالای شیلنگ وصل میشه به یک قطعه ی دایره ای شکل که دو تا سیم ازش بیرون رفته این قطعه رو چطور باید تست کنم؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
باید به ورودی هیدروستات در زمان آبگیری فشار هوا بدی البته با دهان میشه این کار رو کرد ببین آبگیری رو قطع میکنه؟
درضمن من این مدل رو ندیدم ولی حداقل سه تا سیم بهش وصل میشه

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,046
باید به ورودی هیدروستات در زمان آبگیری فشار هوا بدی البته با دهان میشه این کار رو کرد ببین آبگیری رو قطع میکنه؟
درضمن من این مدل رو ندیدم ولی حداقل سه تا سیم بهش وصل میشه
با سلام و تشکر!
دوست عزیز این کار رو انجام دادم آبگیری قطع میشد دیگه مطمئن شدم که مشکل از شیلنگه گذوشتم به همون حالت اول آبگیری کنه متوجه شدم که یه جایی از شیلنگ نم شده اون قسمت رو چسپ کاری کردم و با نوار چسب مرغوب دورش پیچیدم ، درست شد . بازم ازتون ممنونم! در ضمن قطعه ی هیدرو در این مدل دو سیمه هست.

آخرین ویرایش:

dariush king

کاربر
2013-05-23
2
5
درود دوستان من یه لباسشویی پاناسونیک مدل Na-F65GS دارم 2-3 روزی هستش دچار مشکل شده،اصلا رو شستشو نمیره،استارت رو که میزنم شروع به ریختن آب میکنه ولی مستقیم از شیلنگ فاضلابش خارج میشه یعنی اصلا آب تو دیگش نمی مونه که بخواد بره رو شستشو همه دکمه هاشم زدم ولی درست نشده لطفا راهنماییم کنید .پیشاپیش سپاسگزارم

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
درود دوستان من یه لباسشویی پاناسونیک مدل Na-F65GS دارم 2-3 روزی هستش دچار مشکل شده،اصلا رو شستشو نمیره،استارت رو که میزنم شروع به ریختن آب میکنه ولی مستقیم از شیلنگ فاضلابش خارج میشه یعنی اصلا آب تو دیگش نمی مونه که بخواد بره رو شستشو همه دکمه هاشم زدم ولی درست نشده لطفا راهنماییم کنید .پیشاپیش سپاسگزارم

شیلنگ تخلیه اگه رو زمین باشه این اتفاق میوفته ، شیلنگ تخلیه رو چک کن
اگه از اون نبود شیلنگ هیدروستات رو از روی هیدروستات آزاد کن ببین حل میشه
قبل از تمام مراحل بالا ببین پمپ تخلیه توی مدار هستش یا نه؟!
اگر از سالم بودن هیدروستات اطمینان داری ، در نهایت برد یا تایمر ایراد داره

بالا