آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در شماره گیری با زیمنس( شماره رو اشتباه میگیره)

armince

کاربر
2013-06-10
5
4
سلام
خواهش میکنم راهنمایی کنید
من یه تلفن خریدم زیمنس گیگاست که ازون مدلیه که هم گوشی مادر داره هم بی سیم. یه صفحه ال سی دی نارنجی رنگ هم داره منشی نداره

مشکلی که داره اینکه وقتی آداپتور تلفن بهش وصل میشه اولا هیچ شماره ای باهاش نمیشه گرفت. یعنی هر شماره ای که میگیریم میگه این شماره اشتباهه. یعنی مثلا اگه من 8 رو فشار میدم احتمالا یه عددی مثلا 9 رو میگیره که مخابرات میگه اشتباهه
من مجبورم اداپتور تلفن رو وصل کنم که بتونم از بیسیم استفاده کنم ولی همینکه اداپتور رو قطع میکنم تلفن درست میشه! یعنی براحتی میشه شماره گرفت!

فکر میکنید مشکل از کجاست؟

ضمنا تو کل منطقه ما هر جا رفتم همین مشکل بود ولی بعضی جا بصورت Random که امتحان میکردم جواب میداد! فقط با خط تلفن من و بعضی جاهای دیگه مشکل داره

ولی همین تلفن قبلا درست بود! یه سری رفت تعمیر واسه LCD که وقتی برگشت اینجوری شد

نمایندگیش هم زیر بار نمیره چون میگه تو شرکت ما درسته و وقتی تست کرد درست بود!!!!

چیکار کنم؟

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,479
12,064
سلام
من یه تلفن خریدم زیمنس گیگاست که ازون مدلیه که هم گوشی مادر داره هم بی سیم. یه صفحه ال سی دی نارنجی رنگ هم داره منشی نداره

مشکلی که داره اینکه وقتی آداپتور تلفن بهش وصل میشه اولا هیچ شماره ای باهاش نمیشه گرفت. یعنی هر شماره ای که میگیریم میگه این شماره اشتباهه. یعنی مثلا اگه من 8 رو فشار میدم احتمالا یه عددی مثلا 9 رو میگیره که مخابرات میگه اشتباهه
من مجبورم اداپتور تلفن رو وصل کنم که بتونم از بیسیم استفاده کنم ولی همینکه اداپتور رو قطع میکنم تلفن درست میشه! یعنی براحتی میشه شماره گرفت!

ضمنا تو کل منطقه ما هر جا رفتم همین مشکل بود ولی بعضی جا بصورت Random که امتحان میکردم جواب میداد! فقط با خط تلفن من و بعضی جاهای دیگه مشکل داره

نمایندگیش هم زیر بار نمیره چون میگه تو شرکت ما درسته و وقتی تست کرد درست بود!!!!

چیکار کنم؟

به نام خدا
لطفا خود ادابتور را چک کنید و از ادابتور دیگری استفاده کنید.اگر درست نشد امکان خرابی خازن های صافی همین ولتاژ ادابتور روی برد تلفن داربد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

armince

کاربر
2013-06-10
5
4
ممنونم. با اداپتور دیگه هم تست کردم جواب نداد
چطور میشه این خازن ها رو تعویض کرد؟

• Like

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
830
5,202
اصفهان- کهریزسنگ
سلام

چیکار کنم؟
سلام اگرسيستم روي palsاست رويtonقراردهيدممكن است روي حالت ديگرجواب دهد.

armince

کاربر
2013-06-10
5
4
تلفن های جدید که دیگه سیستم پالس ندارن! خط تلفن هم همینطور! هر دو Tone هستند
دقت نکردید دوستان
عرض کردم در بعضی مناطق کاملا درست کار میکنه از جمله خط تلفن نمایندگیش!

• Like

msh.27

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز از یک اسپیلتر مودم سر راهش استفاده کن قیمتی ام نداره ولی امتحانش ضرر نداره اگه جواب داد همین جا بگو اگرم صفر بند یاچیزی مثل اون سر راه خط هست از مدار خارج کن بعد امتحان کن حتی مودم adsl

• Like

armince

کاربر
2013-06-10
5
4
درود
مودم رو خط ندارم. با اسپلیتر خود مودم امتحان کردم جواب نداد. همچنان همون مشکله

armince

کاربر
2013-06-10
5
4
دوستان کسی نیست که حدس درست بزنه اشکال کار از کجاست؟

بالا