آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در اتصال بلوتوز اسپیکر بلوتوزی برند i-box GLOW

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
سلام دوستان
اساتید محترم یک سوال خدمتتون داشتم اگه پاسخ بفرمایید ممنون میشم یه اسپیکر بلوتوزی برند i-box GLOW دارم که نماد بلوتوز روی ال سی دیش چشمک میزنه ولی به هیچ گوشی وصل نمیشه 3تا گوشی هم تست کردم ولی گوشی که سرچ میکنه اسم اسپیکر رو پیدا نمیکنه نماد اسپیکر فقط چشمک میزنه و گوشی اسم اسپیکر و پیدا نمیکنه که وصل بشه
میشه بفرمایید عیب از چیه؟ اگه از آی سی بلوتوزش باشه کجا پیدا میشه؟ شماره آی سی بلوتوزش هم اینه (AC19AP24165-25B4)
شماره آی سی صداش هم (ns4165) هست

دوستان اینم بفرماییدکه اگه آی سی بلوتوز پیدا نشه میشه از این ماژول (ماژول گیرنده بلوتوث صوتی مدل MH-M38
به جای بلوتوز و آمپلیفایر دستگاه استفاده کرد اگه بله بفرمایید دیگه نماد بلوتوز روی ال سی دی اسپیکر بی استفاده میمونه؟

آخرین ویرایش:

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
222
263
درود بر شما من هم یکی داشتم هرکاری کردم نشد . با برد بلوتوث راه اندازیش کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pars598

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
درود بر شما من هم یکی داشتم هرکاری کردم نشد . با برد بلوتوث راه اندازیش کردم
تشکر دوست عزیز
میشه لطفا" بفرمایید که مدل برد بلوتوز شما دقیقا" چی هست و دقیقا" چطور و به کجای برد اصلی دستگاه وصلش کردید؟
و اینکه برد بلوتوز همراه با آمپلیفایر باهم میشه بهش وصل کرد و نحوه اتصالش رو میفرمایید؟

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
313
518
قم
درود دوست عزیز
لطفا یه عکس واضح از برد آپلود کنید تا راهنمایی کنیم

• Like

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
222
263
درود . برد بلوتوث 314نصب کردم .اکر دستگاه شما کلید ولوم داره منفی رو به بدنه و مثبت رو به سر کلید پاور وبرای صدا از ورودیaux استفاده کن . برد بلوتوث بدون امپلی استفاده کن تا از سیستم صوت دستگاه استفاده کنی فرقش با بلوتوث خودش اینه که بجای لاین بلوتوث از لاین auxاستفاده میشه .

solara

کاربر vip
vip
کاربر
2010-07-31
173
386
سلام دوستان
اساتید محترم یک سوال خدمتتون داشتم اگه پاسخ بفرمایید ممنون میشم یه اسپیکر بلوتوزی برند i-box GLOW دارم که نماد بلوتوز روی ال سی دیش چشمک میزنه ولی به هیچ گوشی وصل نمیشه 3تا گوشی هم تست کردم ولی گوشی که سرچ میکنه اسم اسپیکر رو پیدا نمیکنه نماد اسپیکر فقط چشمک میزنه و گوشی اسم اسپیکر و پیدا نمیکنه که وصل بشه
میشه بفرمایید عیب از چیه؟ اگه از آی سی بلوتوزش باشه کجا پیدا میشه؟ شماره آی سی بلوتوزش هم اینه (AC19AP24165-25B4)

دوستان اینم بفرماییدکه اگه آی سی بلوتوز پیدا نشه میشه از این ماژول (ماژول گیرنده بلوتوث صوتی مدل MH-M38
به جای بلوتوز و آمپلیفایر دستگاه استفاده کرد اگه بله بفرمایید دیگه نماد بلوتوز روی ال سی دی اسپیکر بی استفاده میمونه؟
این ایراد بخاطر خرابی کریستال 24 مگاهرتز هست.اونو تعویض کنید مشکل حل خواهد شد.

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
طبق فرمایش دوستمون اکثرا این مشکل وصل نشدن مربوط به کریستال هست

این ایراد بخاطر خرابی کریستال 24 مگاهرتز هست.اونو تعویض کنید مشکل حل خواهد شد.
تشکر دوست عزیز
فکر کنم اوسیلاتور 4پایه داشته باشه
اگه وقت شد تصویر از برد و اوسیلاتور براتون میذارم

solara

کاربر vip
vip
کاربر
2010-07-31
173
386
سلام دوستان

خیر نمیشه از ای سی بلوتوث ماژول استفاده کرد.بنده میتونم پروگرامر و روش پروگرام رو بهتون بگم.اگر دنبال یاد گرفتن این مدل ای سی هستید پیام شخصی بدید.

پیوست‌ها

• 515.1 کیلوبایت بازدیدها: 11
  • Like
بالا