آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل درشناسایی ای سی های فلش نانددر دستگاه پروگرامر 2000+

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,007
با سلام
چه شماره ای شناسایی میشود؟

=========================

با سلام خدمت دوستان چون این دوستمون جواب ندادند و اتفاقا دیروز عین همین مشکل واسه من پیش اومد در شناسای خودکار شماره آی سی با نامhy27ug082g2m (البته دیروز یادم رفت دقیق شماره رو به خاطر بسپارم ولی تقریبا مشابه این شماره بود) شناسای میشه که به صورت دستی نام فلشو انتخاب کردم ولی متاسفانه در قسمت پاک کردن و وری فای چندبار ارورر میداد ولی در پروگرام کردن هیچ مشکلی نداشت خلاصه با چند بار تکرار کردن موفق به پروگرام بدون ارور شدم موفق باشید

آخرین ویرایش:

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
با سلام
hy27ug082g2m نام دیگر همان قطعه است و هیچ فرقی نمیکند کدام را انتخاب کنید
در مورد علل خطا در پاک شدن و وریفای آی سی ناند در همین انجمن و در دفترچه های راهنما محصول و سایت
بارها توضیح داده شده است . که بطور کلی خطا جزو ماهیت فلش ناند است مثل پیکسل سوخته در Lcd یا بلوک بد در هارد دیسک.
به عنوان قاعده کلی %10-5 اول فلش ناند نباید خطا در پاک شدن و وریفای داشته باشد.
هرچه درصد خطا در بقیه آی سی کمتر باشد شانس موفقیت بیشتر است.
در مدلهای بالاتر از 2000 سیستمی وجود دارد که بعد از پروگرام آی سی را چندبار وریفای کرده و در صورت خطا آنرا پاک کرده و
مجدد پروگرام میکند و شانس موفقیت را بالا میبرد که در مدل 2000 اینکار را باید دستی انجام دهید یعنی اگر در 10 درصد اول خطا
دیدید دوباره پاک وپروگرام کنید.

آخرین ویرایش:

vdshi

کاربر
2009-01-15
15
52
سلام من هم مشکلی شبیه این دارم
کفی ناند دارم و آی سی hy27us08121b
با سه شماره h27u518s2c
hy27uf018121a
hy27us08121m
شناسایی میشود
در صورتی که خود شماره اصلی در لیست ای سی ها موجود است 5 عدد از این ای سی دارم و هر 5 تا سالم از روی دستگاه باز شده و بعد از ایریس و بلنک چکینگ هر کدام در بلوک های متفاوت پیغام عدم ایریس میده the divice is not blank at adress......
بعد از پروگرام هم خطای وریفای میده
ممنون میشم راهنمایی کنید

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
سلام
hy27us08121b با hy27us08121m و hy27uf018121a
مشابه است و فرقی ندارند. هر وقت شک داشتید شماره اصلی را از لیست دستی انتخاب کنید.

بارها در مورد فلش ناند توضیح داده شد که خرابی ذاتی دارند و 100 درصد قابل کپی نیستند. بعد از پاک کردن یکسری بلوکها که خراب هستند
صفر میمانند و خطا در پاک بودن میدهند و در موقع وریفای هم خطا میدهند که در پستهای بالا توضیح داده شد.

کلا تعمیرات قطعات ناند بروش پروگرام با پروگرامر کار اصولی نیست و در ایران از سر ناچاری بعلت دسترسی نداشتن به روشهای اصلی تعمیراتی دستگاهها
انجام میشود و میزان موفقیت آن 80-90 درصد است. به پست شماره 12 برای توضیحات بیشتر مراجعه فرمائید.

سلام من هم مشکلی شبیه این دارم
کفی ناند دارم و آی سی hy27us08121b
با سه شماره h27u518s2c
hy27uf018121a
hy27us08121m
شناسایی میشود
در صورتی که خود شماره اصلی در لیست ای سی ها موجود است 5 عدد از این ای سی دارم و هر 5 تا سالم از روی دستگاه باز شده و بعد از ایریس و بلنک چکینگ هر کدام در بلوک های متفاوت پیغام عدم ایریس میده the divice is not blank at adress......
بعد از پروگرام هم خطای وریفای میده
ممنون میشم راهنمایی کنید

govasolkan

کاربر vip
کاربر
2010-08-24
111
77
سلام دوستان وقتتون بخیر:دوستان من یه ایسی پروگرامر دارم هر کاری میکنم میخوام ایسی پروگرام کنم نمیتونم حدودا20تا رسیور دارم میخوام پروگرام کنم همه کار انجام میشه ولی رسیورها به حالت اولیه یعنی الکی
در حالی که یه ایسی از یه رسیور دیگه در اوردم گذاشتم ب یه رسیور اون رسیور درست شد لطفا کمک کنی ممنون میشم

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,014
سلام دوستان وقتتون بخیر:دوستان من یه ایسی پروگرامر دارم هر کاری میکنم میخوام ایسی پروگرام کنم نمیتونم حدودا20تا رسیور دارم میخوام پروگرام کنم همه کار انجام میشه ولی رسیورها به حالت اولیه یعنی الکی
در حالی که یه ایسی از یه رسیور دیگه در اوردم گذاشتم ب یه رسیور اون رسیور درست شد لطفا کمک کنی ممنون میشم
سلام
سوال ناقص است
مدل پروگرامر قید نشده
هر پروگرامری همراه خود اموزش هم دارد لطفا اموزش پروگرامر حود را مطالغه نمایید

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
با درود درمورد پروگرام کردن ایسی ناند با پروگرامرtnm5000 مشکل ارور داردهم توی اریس کردن هم وریفای 6تا ارو به شمارهای مختلف بلوک میدهد .لطفا راه حل رابفرمایید دستگاه به خاطر فلش نشدن ازکار افتاده ایسی به شمارهh27u518s2c

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,602
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
سلام
آیسی را با تینر و مسواک خوب تمیز کن حتی به گفته شرگت TNM کانکتورهای زیپ سوکت رابا اسپری خشک تمیز کنید بعد از اون توضیحات دوستمون TNM را مد نظر قرار دهید
دوستمون TNM توضیح دادندکه

بارها در مورد فلش ناند توضیح داده شد که خرابی ذاتی دارند و 100 درصد قابل کپی نیستند. بعد از پاک کردن یکسری بلوکها که خراب هستند
صفر میمانند و خطا در پاک بودن میدهند و در موقع وریفای هم خطا میدهند

کلا تعمیرات قطعات ناند بروش پروگرام با پروگرامر کار اصولی نیست و در ایران از سر ناچاری بعلت دسترسی نداشتن به روشهای اصلی تعمیراتی دستگاهها
انجام میشود و میزان موفقیت آن 80-90 درصد است.
در مورد علل خطا در پاک شدن و وریفای آی سی ناند در همین انجمن و در دفترچه های راهنما محصول و سایت
بارها توضیح داده شده است . که بطور کلی خطا جزو ماهیت فلش ناند است مثل پیکسل سوخته در Lcd یا بلوک بد در هارد دیسک.
به عنوان قاعده کلی %10-5 اول فلش ناند نباید خطا در پاک شدن و وریفای داشته باشد.
هرچه درصد خطا در بقیه آی سی کمتر باشد شانس موفقیت بیشتر است.

piglet1390

کاربر
2014-07-15
25
17
من وچند تا از همکارای دیگه هم همین مشکل رو با 2000داریم تماس هم گرفتم میگن ارسال کن اخه منطقی نیست دستگاه همه مشکل دار باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر
بالا