آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: مشکلات مربوط به خودرو cng و lpg

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز زيمنس بايفيول مثل ecu ديگر بصورت خودكار روي گاز نميروند و بايد بصورت دستي بعد از هر بار استارت زدن به وضعيت گاز تغيير پيدا كند

ali_str

کاربر vip
کاربر
2007-06-30
140
982
سلام
من پراید مدل 87 پایه گاز سوز دارم از همون روز اول وقتی هوا سرد میشه رو گاز نمیره چراغ چک روشن میشه
روزهای عادی هم صدای ویزه میده به قدری گوش خراشه که ارزش استفاده نداره
در ضمن وقتی گاز میدم صدا خیلی کم میشه
چندبارهم دیاگ زدم
با تشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
ایا این صدای ناهنجار شبیه عطسه زدن است؟منظور از صدای ویژه چیه .ایسیو گاز را بر رسی و با یک ایسیو سالم تست شده جایگزین ودر صورت خرابی ایسیو ان را باز کرده ابتدا شارژ قلع ونتیجه را اعلام کنید .در غیر اینصورت منبع گاز هم بررسی شود شاید نا خالصی وروغن داشته باشد سرویس شده ونتیجه اعلام شود موفق باشید

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام من یه پراید کاربراتوری دارم که 2 یا 3 سالی هستش ال پی جی روشه و البته مارکش ALDESA هستش که اونم مثل ماشینم قدیمیه هر دو پرده این رگولاتور پاره شد که مشابهشو دادم واشر بری برام زده چون ظاهرا اصلیش نیست من مصرف بنزینم صدی 5/6 تا 5/7 هستش مخزنم 60 لیتریه و 3تا و نصفی کپسول 11 کیلویی گاز مایع جا میگیره و من شنیدم هر کپسول 11 کیلویی 200 کیلومتر میره اما من با این 3تا نصفی 2 بار تونستم 600 تا رو پر کنم
الان سلو گاز ماشین رو بنزین روی 1/5 هستش که رو گاز مایع درست باشه وگر نه هی دور موتور میاد پایین
و ورودی هواکش رو با 3 لایه از پارچه لنگی ماشین بستم تا هوا کمتر شه
اگه دوستانی که تجربه دارن محبت کنن و نکات مهم کلیدی تنظیم رو بگن ممنون میشم
یا حق

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
معمولا ذر صورت مرتب بودن هواکش با تنظیم پیچ هوای رگولاتور باید گاز تنظیم شده ومصرف را هم با پیچ تنظیم میتوانید تنظیم کنید در مورد رگولاتور توصیه میکنم از قطعه اصلی ان استفاده کرده چون انعطاف پذیری انها میتواند تاثیر گذار است

بالا