آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: ما یکروفر پا نا سونیک

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام خدمت اساتید محترم یک ماکروفر مدلnn-c2003sبرا تعمیر اوردند که ظاهرا ترانزیستور gt60n321سوخته بوده وفیوز 10 امپر میسوزنده تعمیر کار قبلی امده فیوز رو با یه سیم قوی یکسره کرده کلا دیکه روشن نمیشه برد تغذیه 5ولت و18ولت روداره به محض اینکه فلت رو میزنی 5 ولت میخوابه ای سی اس مدی رو در اوردیم ولت ازاد نشد تا با رد یابی رسیدیم به یه ترانزیستور اس مدی که اتطال هست که شماره روی ترانزیستور اسم دی خونده نمیشه Q503ترانزیستور چه شماره ای هست چی بزنم که کار کنه باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام عکسهای واضحی از برد مدارچاپی آن قرار بده و کارهایی که کردی علامتگذاری کن تا دوستان تجربه راحتتر راهنمایی کنند.

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
با سلام خدمت اساتید محترم یک ماکروفر مدلnn-c2003sبرا تعمیر اوردند که ظاهرا ترانزیستور gt60n321سوخته بوده وفیوز 10 امپر میسوزنده تعمیر کار قبلی امده فیوز رو با یه سیم قوی یکسره کرده کلا دیکه روشن نمیشه برد تغذیه 5ولت و18ولت روداره به محض اینکه فلت رو میزنی 5 ولت میخوابه ای سی اس مدی رو در اوردیم ولت ازاد نشد تا با رد یابی رسیدیم به یه ترانزیستور اس مدی که اتطال هست که شماره روی ترانزیستور اسم دی خونده نمیشه Q503ترانزیستور چه شماره ای هست چی بزنم که کار کنه باتشکر

به نام خدا
سلام دوست گرامی
gt60n321[hide] چه ارتباطی به پنل جلو دارد اصلا اگر برد اینورتر نباشد برد پنل و سیستم باید کار کند
اگر نیاز به نقشه دارید در قسمت درخواست نقشه پاناسونیک مطرح کنید اگر موجود بود تقدیم میشود[/hide]

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام روی برد فرمان 18 ولت میامد ولی 5ولت 1ولت بود تا با مسیر یا بی فهمیدم که ای سی فرمان اتصلاله و ولت میخوابه

به نام خدا
سلام دوست گرامی پس احتمال دستکاری در برد جلو هم وجود دارد در حال حاظر ic داغ هم میکند با قطع کردن مسیر 5 ولت درست میشود
مابقی کار رو چیکار کردین قسمت اینورتر ؟
مخارج دستگاه شما خیلی زیاده مشتری موافقت میکند؟
در ضمن این سیستم کنترل رو توی بازار ندارند و شرکت هم به صورت برد دارن قطعه خالی نداشتن
در خدمتم
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: majid..

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
به نام خدا
سلام دوست گرامی پس احتمال دستکاری در برد جلو هم وجود دارد در حال حاظر ic داغ هم میکند با قطع کردن مسیر 5 ولت درست میشود
مابقی کار رو چیکار کردین قسمت اینورتر ؟
مخارج دستگاه شما خیلی زیاده مشتری موافقت میکند؟
در ضمن این سیستم کنترل رو توی بازار ندارند و شرکت هم به صورت برد دارن قطعه خالی نداشتن
در خدمتم
با سلام قسمت اینورتر ترانزیستور gt60n321سوخته بود که تعویض کردم فقط برد فرمان ای سی سوخته. برد فرمان موجود دارین ؟چقدر قیمتش هست اعلام بفرماید با مشتری هماهنگ کنم در صورت موافقت خریداری کنیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
با سلام قسمت اینورتر ترانزیستور gt60n321سوخته بود که تعویض کردم فقط برد فرمان ای سی سوخته. برد فرمان موجود دارین ؟چقدر قیمتش هست اعلام بفرماید با مشتری هماهنگ کنم در صورت موافقت خریداری کنیم

به نام خدا
سلام دوست گرامی
قبلا خدمت شما عرض کردم در فروشگاه مطرح کنید شاید موجود دارن در عین حال من ندارم و قیمت هم در حدود 200 قبلا بود الان رو نمیدونم
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: majid..
بالا