آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: مایکرویو پاناسونیکمدل nn_st757w...panasonic بعد از 23 ثانیه در توان زیاد خاموش میشود..

بهزاد محم

کاربر
2016-02-28
2
0
سلام.عیدتون مبارک..همونطور که عرض کردم مایکروویو پاناسونیک یهویی بعد از 23 ثانیه در توان زیاد بدون گرم کردن خاموش میشه.مشکل از کجاس...ممنونم

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
پاسخ : مایکرویو پاناسونیک بعد از 23 ثانیه در توان زیاد خاموش میشود..

سلام.عیدتون مبارک..همونطور که عرض کردم مایکروویو پاناسونیک یهویی بعد از 23 ثانیه در توان زیاد بدون گرم کردن خاموش میشه.مشکل از کجاس...ممنونم

به نام خدا
سلام عیدتان مبارک
دوست عزیز لطفا قوانین سایت را رعایت فرمایید
لطفا مشخصات کامل دستگاه مدل و ...
را کامل اعلام فرمایید
مطلب مهمتر کار با دستگاهای مایکروویو خیلی خطرناک است اگر تعمیرکار نیستید و یا تجربه کافی ندارید حتما به یک متخصص مراجعه کنید
[hide]به احتمال زیاد مگنترون دستگاه شما خراب است [/hide]
با تشکر

بهزاد محم

کاربر
2016-02-28
2
0

سلام .مدل nn_st757w...panasonic...ضمنا تعمیر کار مایکروویو نیستم ولی فنی کار هستم و اگه قرار باشه قطعه ای عوض بشه میتونم خودم تعویضش کنم.ولی نمیتونم عیب یابی کنم..ممنونم

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل

سلام .مدل nn_st757w...panasonic...ضمنا تعمیر کار مایکروویو نیستم ولی فنی کار هستم و اگه قرار باشه قطعه ای عوض بشه میتونم خودم تعویضش کنم.ولی نمیتونم عیب یابی کنم..ممنونم

به نام خدا
دوست محترم به اینصورت که نمیشه دستگاه خطرناک رو تعمیر کرد
در عین حال کاربری شما هم عادی است و متاسفانه این اجازه را نداریم اطلاعات در اختیار کاربران عادی قرار بدهیم فقط به جهت خطر دار بودن و مشهود نبودن اطلاعات واقعی کاربر البته با عذرخواهی شاید طرف مقابل ما یک بچه باشه ؟؟
اگر به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید بهتره
[hide]و احتمالا مگنترون خراب است که باید توسط تعمیرکار تست و چک شود[/hide]
موفق باشید

بالا