آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قفل ماندن درب لباسشويي ال جي مدل : LG WD-1048wTP

moh133

کاربر
2008-08-27
4
2
ماشین لباسشویی پس از اتمام کار و زدن بوق و امدن پیغام END روی صفحه درب رو بزا نمیکنه و همچنان قفل باقی میماند لازم به ذکر هست که در حالت عادی زمانی که درب ماشین بسته است به محض زدن کلید power درب قفل میشه و دیگه باز نمیشه
مگر اینکه از برق کشیده بشه که بعد از 3 دقیقه باز میشه یا دکمه power زده بشه که ماشین خاموش باشه و بعد از 30 تا 60 دقیقه درب باز میشه
من سنسور درب رو هم عوض کردم اما فرقی نکرد
تا جایی که من میدونم درب باید بعد از کلید استارت قفل بشه نه به محض زدن کلید power
در ضمت قفل کودک هم فعال نیست
ممنون میشم از دوستان اگه بتونن کمکی بکنن

hamidmma

کاربر
2013-11-28
21
38
تبریز
سلام، برد لباسشویی در قسمت بلوک میکروسویچ ایراد دارد و اگر تعمیر نشود در اینده میکروسویچ یا برد صدمه بیشتری خواهد خورد

فرستاده شده از HUAWEI TIT-AL00

moh133

کاربر
2008-08-27
4
2
امکانش هست نقشه برد رو برام بزارین؟؟؟
تعمیرش کار خودم هست یا نه؟

hamidmma

کاربر
2013-11-28
21
38
تبریز
عرض شود سعی کنید تعمیرکار برد انجام بدهد اگر خودتان اقدام بکنید امکان دارد هزینه چند برابر بشه، الان توی عرض بیست دقیقه قابل تعمیر هست توسط متخصص برد، به ریسکش نمی ارزد که خودتان تعمیر کنید، متاسفانه نقشه موجود ندارد

فرستاده شده از HUAWEI TIT-AL00

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیز تریاک میکروسوئیچ شما سوخته است بنابراین یکسره شده است تریاک راتعویض نمائید ودرضمن قبل از تست برد میکروسوئیچ راهم تعویض کنید چون اتصالی دارد واگرتعویض نشود برددوباره ایرادخواهدکردموفق باشید

باباخاني

ناظم انجمن
2010-12-18
6,494
74,605
ماشین لباسشویی پس از اتمام کار و زدن بوق و امدن پیغام END روی صفحه درب رو بزا نمیکنه و همچنان قفل باقی میماند لازم به ذکر هست که در حالت عادی زمانی که درب ماشین بسته است به محض زدن کلید power درب قفل میشه و دیگه باز نمیشه
مگر اینکه از برق کشیده بشه که بعد از 3 دقیقه باز میشه یا دکمه power زده بشه که ماشین خاموش باشه و بعد از 30 تا 60 دقیقه درب باز میشه
من سنسور درب رو هم عوض کردم اما فرقی نکرد
تا جایی که من میدونم درب باید بعد از کلید استارت قفل بشه نه به محض زدن کلید power
در ضمت قفل کودک هم فعال نیست
ممنون میشم از دوستان اگه بتونن کمکی بکنن

به نام خدا
منهم بانظر دوست عزیزمون سبلان موفق هستم سیم های کلیدرا دنبال کنید میرسید به ترایاک موردنظر
طبق توصیه های دوست عزیزمون عمل کنید پست شمار 5

moh133

کاربر
2008-08-27
4
2
ممنون از همه ی دوستان
من میکرو سوییچ درب رو عوض کردم اما بازم همین مشکل هست
باید بگم که قفل کودک درست کار میکنه و برنامه ی تست ماشین هم کامل کار میکنه فقط مشکل در قفل شدن درب قبل از کلید play هست و باز نشدن بعد از پایان کار و زدن بوق
آیا روشی وجود داره که برنامه ی ماشین رو به حالت پیش فرض کارخونه برگردونم؟؟

mamal351

کاربر vip
کاربر
2014-11-22
20
5
کاشان
روي ماشين لباس شويي دوو FRD-1473 هم دقيقا همين مشكل دوستمون را پيدا كردم ميكروسوييچ هم عوض كردم باز هم مشكل برقراره به رله مسير فاز شك دارم. بلوك مكيروسوييچ قفل درب روي برد و تراياك مورد اشاره دقيقا كجاست ؟ ضمنا رو تمام برنامه هاي شست و شو زمان ماشين روي 1 دقيقه پاياني حدود 10 دقيقه مي ماند و درام يه چپ و راست حركت مي كنه تا برنامه تموم بشه ولي چراغ قفل در روشن مي مونه و تا ماشين را 3-4 دقيقه از برق نكشم در باز نميشه

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
400
1,105
خوزستان
ممنون از همه ی دوستان
من میکرو سوییچ درب رو عوض کردم اما بازم همین مشکل هست
باید بگم که قفل کودک درست کار میکنه و برنامه ی تست ماشین هم کامل کار میکنه فقط مشکل در قفل شدن درب قبل از کلید play هست و باز نشدن بعد از پایان کار و زدن بوق
آیا روشی وجود داره که برنامه ی ماشین رو به حالت پیش فرض کارخونه برگردونم؟؟
با درود :
دوست عزیز احتمال دارد سیستم درب ماشین... به تعبیری بد سکتور شده اگر امکان دارد رسیت فکتوری کنید اگر برای شما به هر دلیلی رسیت ممکن نبود میتونید شماره برد رو سرچ کنید و فایل فلش دقیق اون رو مجددا بزنید اگر تغییری حاصل نشد آنوقت دنبال سخت افزار باشید.

بالا