آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قفل شدن ناگهانی درب 206 تیپ 5 مدل 1390 با باز کردن درب شاگرد

mehdi_0772

کاربر vip
کاربر
2008-04-08
52
2,234
40
asanelectronic.com
با سلام خدمت اساتید و مهندسین خودرو
مدتی است موقع باز کردن قفل مرکزی توسط ریموت اگه درب راننده را باز کنم هیچ مشکلی نداره ولی اگه درب شاگرد باز بشه بلافاصله همه درب ها قفل میشه حتی اگه بقیه درب ها باز منوده باشن ضامن قفل میاد پایین و با بستن اون درب های باز همه چی قفل میشه و باید دوباره با ریموت باز کنم (حتی اگه سوئیچ روی ماشین باشه)
این مشکل فقط با باز شدن درب جلو هست و قبلا هم اینجور نبوده طوری که یبار تو کارواش که کلید تو ماشین مونده بود درب ها خودبخود قفل و مجبور شدم برم کلید زاپاس را بیارم از منزل
آیا این مشکل مربوط به دیاگ و نرم افزار میشه ؟؟
در ضمن کلید قفل روی داشپورد را هم چند ثانیه نگه داشتم و از وضعیت های مختلف قفل شونده استفاده کردم ولی مرتفع نشد
بقیه موارد مثل کنترل و اینجور چیزا سالمه

آخرین ویرایش:

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز اين مورد فقط از قسمت محرك درب كه يك سوئيچ سه حالته دارد پيش ميايد كه در 206 چون پرسي است بايد كل قفل تعويض گردد و مشكل بر طرف ميشود
موفق باشيد

mehdi_0772

کاربر vip
کاربر
2008-04-08
52
2,234
40
asanelectronic.com
سلام دوست عزيز اين مورد فقط از قسمت محرك درب كه يك سوئيچ سه حالته دارد پيش ميايد كه در 206 چون پرسي است بايد كل قفل تعويض گردد و مشكل بر طرف ميشود
موفق باشيد

امروز بردم ماشین را پیش یه سرویس کار و bsi را دیاگ زد و گفت هیچ eeror نداره و من هم شک روی پمپ داخل درب دارم
در ضمن اونجا هر کاری کردم این مشکل خودشو نشون نداد و سالم بود یعنی در بعضی مواقع اینطور میشه و چیزی جز پمپ شک بر انگیز نیست
در ضمن میخواستم چهار کنتاک ماشین هنگام ترمز ناگهانی را فعال کنم که گفت نیاز به pps هست و هفته دیگه بیا

mehdi_0772

کاربر vip
کاربر
2008-04-08
52
2,234
40
asanelectronic.com
این مشکل را با باز کردن قفل پرسی و سریس کامل برطرف کردم و یه تاپیک بزرودی برای اینکار میزنم تا نیاز به تعویض قفل 60 هزار تومانی و دستمزد 20 هزار تومانی نباشد
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imen_g_sh
بالا