آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قطع شدن تصویر، آیفون سوزوکی 725

Volek

کاربر
2009-11-06
13
4
با سلام خدمت اساتید
آیفون تصویری سوزوکی مدل 725m هست که همه چیزش درست کار میکنه الا تصویرش، تست کردم با پنل سالم دیگه و نزدیک هم، باز هم تصویر نداشت
احتمال میدم یه اتصالی قبلا بین سیمهایی که به سوکت پشتیش وصل شده اتفاق افتاده
ال سی دی و نرافزار و غیره همه سالمه اما تصویری از دوربین نمیتونه پخش کنه حتی نویز و برفک و چیزی نداره اما منو در حال اجرا هست و سوییچ بین دوربین دوم هم انجام میشه ولی بااتصال به دوربین دوم هم اتفاق خاصی نمی افتد
اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
از نظر اتصال سیمها از گوشی به پنل اطمینان دارم، دوربین و پنل و سیمها سالم هستند

آخرین ویرایش:

shafi30

کاربر
2019-01-25
18
6
73
hبا سلام اگر ایفونتون چند طبقه باشه و از سوییچر استفاده میشه برید سراغ سوییچر حتما مشکل انجاست یا گرد و خاک داره یا خود سوییچرت مربوط به قسمت خودتون مشکل پیدا کرده ببین اگر جای خالی دارید جای ان عوض کنید اگر تصویر درست شد باید سیم مربوط به زنگ را هم حتما جابجا کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Volek

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
350
892
شما اولین کار برو مسیر سیگنال تصویر رو از پشت سوکت تا ای سی تصویر رو چک کن ممکنه ایراد از سوختن مقاومت ۷۵ اهم ورودی ای سی باشه در صورت تعویض و راه نیفتادن ای سی تصویر سوخته

Volek

کاربر
2009-11-06
13
4
hبا سلام اگر ایفونتون چند طبقه باشه و از سوییچر استفاده میشه برید سراغ سوییچر حتما مشکل انجاست یا گرد و خاک داره یا خود سوییچرت مربوط به قسمت خودتون مشکل پیدا کرده ببین اگر جای خالی دارید جای ان عوض کنید اگر تصویر درست شد باید سیم مربوط به زنگ را هم حتما جابجا کنید

گوشی رو.جفت پنل سالم چک کردم،تصویر نداشت

Volek

کاربر
2009-11-06
13
4
شما اولین کار برو مسیر سیگنال تصویر رو از پشت سوکت تا ای سی تصویر رو چک کن ممکنه ایراد از سوختن مقاومت ۷۵ اهم ورودی ای سی باشه در صورت تعویض و راه نیفتادن ای سی تصویر سوخته

اگر شد عکس میگذارم، از روی عکس راهنمایی بفرمایید،خیلی ممنون
در ضمن هزینه ی تعویض ای سی تصویر رو میدونید چقدره؟

Volek

کاربر
2009-11-06
13
4
سلام
کارت گارانتیش رو پیدا کردم، میبرمش گارانتی
ممنون از دوستان که وقت گذاشتن :icon26::icon26:like

shafi30

کاربر
2019-01-25
18
6
73
عزیز من چنین موردی داشتم تمام این برادران که گفتند نبود سراغ سوییچر رفتم و با جابحایی فیش 5 سیمه به جای خالی که سوییچر داشت گذاشتم و همه چیز اوکی شد فقط سیم زنگ را اباید جابجا کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Volek

Volek

کاربر
2009-11-06
13
4
عزیز من چنین موردی داشتم تمام این برادران که گفتند نبود سراغ سوییچر رفتم و با جابحایی فیش 5 سیمه به جای خالی که سوییچر داشت گذاشتم و همه چیز اوکی شد فقط سیم زنگ را اباید جابجا کنید

این مدل تک واحدی هستش مستقیم به پنل وصل میشه

بالا