آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قصد خرید پرگرامر ایزی جیتگ دارم

404

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2023-10-31
191
249
اردکان
دروو بر شما

دوست عزیز ایشون برای پروگرام کردن آی سی eMMC احتیاج به پروگرامر دارند .

پروگرامر RT809H هر چند پروگرامر خوبی هست اما امکانات کاملی برای کار با آی سی های eMMC مثل باکس های موبایلی ندارد .

برای کار کردن روی آی سی های eMMC بهترین گزینه همون باکس های موبایلی هستند .

باکس EasyJtag Plus با سوکت ایمیل ایکس Easy Friend گزینه مناسبی برای اینکار هست .

این باکس با این سوکت از تمام نمونه های این تیپ آی سی ها بدون محدودیت پشتیبانی می کند .

در صورتیکه قصد پروگرام نمونه های UFS را داشته باشید باید سوکت این نمونه ها را هم تهیه کنید ، البته من تا به حال روی تلویزیون ها از این نمونه آی سی ها ندیدم .

ضمنا در پروگرامر RT809H برای هر نمونه آی سی eMMC باید یک نوع سوکت تهیه کنید .

باکس دیگری که امکانات خوبی دارد باکس UFI هست .

گذاشتن لینک وب سایت داخل انجمن ممنوع هست .

میتونید داخل گوگل جستجو کرده و وب سایت مورد نظرتون برای خرید رو پیدا کنید .

در صورتیکه سوالی داشتید پیام خصوصی بدید .
لطفا برای پخش های تصویری خودرو یک پروگرامر پیشنهاد کنید ، اکثر تعمیرکاران از ایزی جیتگ دیدم استفاده می‌کنند آیا کاملا مناسب هست ؟ سپاس

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,680
176,833
iRanTK.iR
لطفا برای پخش های تصویری خودرو یک پروگرامر پیشنهاد کنید ، اکثر تعمیرکاران از ایزی جیتگ دیدم استفاده می‌کنند آیا کاملا مناسب هست ؟ سپاس

درود بر شما

دوست عزیز ایزی جیتگ فقط مناسب eMMC هست .

برای نمونه آی سی های دیگه باید یک‌ پروگرامر مثل TNM7000 یا RT809H داشته باشید .

spider1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2013-01-05
306
342
yahoo.com
همکاران عزیز که باباکس های ایزی جیتک وufi کار میکنن همشون اساتید هستن وکاربرد باکس رو میدونن .

404

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2023-10-31
191
249
اردکان
درود بر شما

دوست عزیز ایزی جیتگ فقط مناسب eMMC هست .

برای نمونه آی سی های دیگه باید یک‌ پروگرامر مثل TNM7000 یا RT809H داشته باشید .
درود ، بنده برای تعمیر پخش های اندرویدی جدید و مولتی مدیا قصد خرید پروگرامر دارم ، در اکثر اشخاص دیدم که برای تعمیر مانیتور اندروید از ایزی جیتگ استفاده می‌کنند و برای مولتی مدیا خودرو های داخلی از tnm یا rt ، برای همین میخوام نظرتون رو بدونم چون یک وام گرفتم و قصد خرید پروگرامر برای تعمیرات این نوع پخش ها رو دارم ، سپاس

Mojtaba13665

کاربر vip
کاربر
2018-04-14
42
56
با rt 809 هم میتونید هارد بزنید البته مثل ایزی جیتگ حرفه ای نیست ولی قیمت مناسبی داره و کارتوت را راه میندازه

بالا