آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

قاطی کردن ماشین لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی مدل 80130f

ghasem-b

کاربر vip
vip
کاربر
2008-10-15
7
31
سلام دوستان .ماشین لباسشویی من 7کیلویی و مدل 80130f است .وقتی برنامشو انتخاب میکنم و استارت میزنم اولا بعضی از چراغهای اطراف دکمه انتخاب برنامش خاموش و روشن میشن و بعد از کمی ابگیری و چند بار دور اروم زدن متوقف میشه .لطفا راهنمایی کنید .سرویس منوال و نقشه بورد اصلیش رو هم میخوام .ایا میشه این ماشین رو ریست کرد؟

Mighanim

کاربر
2014-02-07
1
1
سلام
من هم دقيقا با همين مشكل روبرت شدم لطفا كارشناسان محترم كمك كنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rodbast90

اميد طيران

کاربر
2014-03-07
1
1
سلام ماشين لباسشويي من بعدازشروع به شستشو بعد از چند دقيقه متوقف شده و دكمه prewash وtime save شروع به چشمك زدن مي كند؟؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد متشكرم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rodbast90

Mo30.128

کاربر
2014-12-19
3
0
ماشین لباسشوئی پاک شوما 7 کیلوئی مدل80130F روشن میکنی کار می کنه ولی اب کثیف تخلی نمی کند پمپ جدید گذاشتیم تغییری نکرد البته خاموشش کنیم واز برق بکشیم نیم ساعت بعد به برق بزنیم پمپ را انتخاب کنیم یکبار اب را خالی می کند اگر فرمان کار بدیم دروسطکار پمپ کار نمی کند بعضی وقتها شانسی ممکن است یک سیکل را هم درست کار کند لطفآ راهنماییمان کنید متشکر

آخرین ویرایش:

Mo30.128

کاربر
2014-12-19
3
0
ماشین لباسشوئی پاک شوما 7 کیلوئی مدل80130F روشن میکنی کار می کنه ولی اب کثیف تخلی نمی کند پمپ جدید گذاشتیم تغییری نکرد البته خاموشش کنیم واز برق بکشیم نیم ساعت بعد به برق بزنیم پمپ را انتخاب کنیم یکبار اب را خالی می کند اگر فرمان کار بدیم دروسطکار پمپ کار نمی کند بعضی وقتها شانسی ممکن است یک سیکل را هم درست کار کند لطفآ راهنماییمان کنید چون از بلوچستان شهرستان ایرانشهر میباشم که تعمیر کار نیست یاکم وهچین اطلاعتی ندارند متشکرالبته این بعنوان سوال نوشتم

آخرین ویرایش:
بالا