آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فراموش کردن رمز DVR-ITR مدل 1004H

جواد حمیدی

مدیر تالار
مدیر تالار
2007-12-30
987
8,945
مهندس از این اموزش استفاده کنید امیدوارم موثر واقع شود
موفق باشید
با سلام
خیر دوست عزیز موثر نبوداما یک سیدی از صاحبش گرفتم
انرا ضمیمه میکنم ببینید ایا راهی دارد یا نه
عکس از فیشهای پشت

IMG_0551.jpg

پیوست‌ها

AGREEN

کاربر
2015-04-28
2
3
سلام برادر .
قبلا از این DVR برای من اومده بود همه راه های ممکن . برای ریست شدن پسوورد رو انجام دادم . شامل سوپر پسوورد با سریال نامبر . با تاریخ دستگاه . باتری عوض کردن در چند حالت . گرفتن کلید های کنترلی مختلف . دادن رمز های خاص . که هیچ کدوم کار ساز نبود .
تصمیم به فلش دستگاه گرفتیم . دنبال فایل فریمر چیپش رفتم که دیدم فایل فریمورش ساخت HI SILICON هست و برای دریافتش باید هزینه سالیانه بدیم . خلاصه با کلی گشت و گذار تو تهران یکیو پیدا کردم که این فایلو تحت یه حق سالیانه ای داشت و برام پروگرامش کرد . و خلاصه درست شد .

هر کاریم کردم که فایلو بده . با پیشنهادای مالیه خوب ولی قبول نکرد . چون این چیپ در بیشتر DVR های ارزان بازار که NO NAME هستن استفاده میشه . و داشتن فایل خیلی با ارزشه چون اکثرا پسوورد این دستگاه ها رو فراموش میکنن .

جواد حمیدی

مدیر تالار
مدیر تالار
2007-12-30
987
8,945
با سلام
این هم یک فایل دیگر شاید کار یک همکار دیگر راه بیافتد

البته فایل قبلی و این فایل هر دو داخل یک سیدی بود

پیوست‌ها

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام دستگاه فوق مربوط به شرکت ایمن تصویر ردکا میباشد.لطفا شماره ای سی فلش ان را محبت نمایید فایل فلش را برایتان ارسال میکنم.

sajadborji

کاربر
2015-01-04
2
0
دوستان فلش این DVR چطوریه ؟ با چه نرم افزاری انجام میشه ؟ هرچی میگردم چیزی پیدا نیست . دستگاه منم از این مدله . تصویر نمیده . فایل فلش و نرم افزار و نحوه فلش کردنشو نمیدونم . خواهشا کمکم کنید . با چه نرم افزاری باید فلش بشه و فایلشو از کجا پیدا کنم .
آی دی تلگرامم اینه : sajadborji

بالا