آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: فایل فلش و ایپرام خودپرداز ATM برند ال جی ATM LG TACH-7

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,044
19,246
تهران - ساوه
با سلام و وقت بخیر
در صورت امکان و موجود بودن فایل فلش و ایپرام برد مانیتور خودپرداز ال جی طبق شماره برد مشخص شده در عکس را مرحمت فرمایید
اگر هم محل فروش این برد را هم اطلاع دارید به من اطلاع دهید . و تشکر.

پیوست‌ها

• 700 کیلوبایت بازدیدها: 115

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,044
19,246
تهران - ساوه
همچنان منتظر همراهی و کمک هستم . برد استوک هم باشه خوبه و قیمت این برد . با تشکر

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,044
19,246
تهران - ساوه
تو اینستاگرام و تلگرام و حتی خود شرکت هم تماس گرفتم شرکت که میگه قطعات و برد ساپورت نمیکنه
خود دستگاه حدودا فکر کنم 150 تا 180 میلیون قیمتش باید باشد ولی دریغ از پشتیبانی و راهنمایی....خیلی پرسوجو کردم دریغ از یه راهنمایی کوچولو...
ولی در صدد تعمیرش هستم....توکل به خدا

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم
تو اینستاگرام و تلگرام و حتی خود شرکت هم تماس گرفتم شرکت که میگه قطعات و برد ساپورت نمیکنه
خود دستگاه حدودا فکر کنم 150 تا 180 میلیون قیمتش باید باشد ولی دریغ از پشتیبانی و راهنمایی....خیلی پرسوجو کردم دریغ از یه راهنمایی کوچولو...

سلام
مشکلش دقیقا چیه و اگر می توانید فایل فلش و ایپیرام معیوب خودش را ارسال کنیدو حتما وریفای شده باشد ، تا اگر بشه کامل چک کنم شاید قابل ترمیم باشه و شاید هم بتونم براتون گیر بیارم

لطفا عکس از بردنامبر برد و اون برچسب روی چیپ اصلی هم بفرستید .

mehdi kardouni

VIP+ افتخاری
کاربر

درود بر شما

شماره چیپ اصلی رو نفرمودید همچنین پارت نامبر پنل رو

همواره احتمال راه اندازی پنل با دیگر پردازنده ها و بوردهای درایور lvds وجود دارد

بالا