آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: عمل نکردن سوئیچ پاور لباسشویی برند ال جی مدل wm-370nw

p electronic

کاربر vip
کاربر
2014-06-05
55
80
بندر عباس
با سلام خدمت همکاران عزیز
یه برد ماشین لباسشویی مدل wm-370nw برای من اوردن که اولش روشن نمیشد با بررسی برد دیدم که مقاومت محافظ در ورودی پاور لباسشویی سوخته با تعویض این مقاومت مدار روشن شد اما یه مشکل دیگه داره الان کلید پاورش کار نمیکنه لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

پیوست‌ها

• 93.9 کیلوبایت بازدیدها: 154
آخرین ویرایش:

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
عکس هاواضح نیست!از برد,محل کلیدپاور عکس واضح بگیر.درضمن نوع کلید,وپایه هارا دنبال کن

ehsanled

کاربر
2014-02-05
47
32
خب شما سالم بودن کلید پاور رو با اهم متر امتحان کن اگه بوق نزد یا اهمش زیاد بود کلید پاور رو عوض کن

p electronic

کاربر vip
کاربر
2014-06-05
55
80
بندر عباس
با سلام خدمت دوست عزیز
ببخشید دوربین عکاسی خوبی ندارم که عکس واضح بگیرم همان طوری که از روی شکل نشان دادم یه میکرو سوئیچ داره که تست کردم داره بوق میزنه و به برد شماره دو میره اون رله زرد رنگ هم سالمه برقش رو چک کردم و سوکت صورتی هم با استفاده از مقاومت 200 کیلو اهم رفته به یه مقاومت 2.7 کیلو اهم 2 وات که اونم به رله زرد رنگ

p electronic

کاربر vip
کاربر
2014-06-05
55
80
بندر عباس
سلام دوست عزیز
کلید پاور درسته بوق میزنه اما اهمی نشون نمیده ببخشید این میکرو سوئیچها اهم ندارند فقط مثل شستی یک لحظه عمل میکنند

ehsanled

کاربر
2014-02-05
47
32
سلام دوست عزیز
کلید پاور درسته بوق میزنه اما اهمی نشون نمیده ببخشید این میکرو سوئیچها اهم ندارند فقط مثل شستی یک لحظه عمل میکنند
ببینید کلا کلیدها و شستی ها در عمل اهم بسیار کمی زیر 1 اهمدارند اما در اثر زیاد کار کردن داخل اونها روی کنتاکت ها در اثر جرقه و اصطحکاک کثیف میشه و یک مقاومتی رو بوجود میاره که باعث میشه اتصال صورت نگیره حالا اگه این کثیفی زیاد باشه که اصلا کلید عمل نمیکنه و وقتی اهم متر بزنی بی نهایت نشون میده ولی گاهی اوقات اگه با اهم متر امتحان کنید می بینید که مقاومت داره

بالا