آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم نمایش تصویر در اسپید دام cvi داهوا SD59230I-HC

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
سلام و احترام خدمت اساتید و همکاران محترم
یه اسپید دام آوردن برام با مشکل عدم تصویر . پس از باز کردن و چک کردن کانکتورها معلوم شد که حسابی دستکاری شده و فکر میکنم یدونه ای سی هم از روش کم شده
با این وجود وقتی روشن میشه تمامی کارهای چک اولیه مثل چرخش و زوم و فوکوس و غیره رو انجام میده ولی تصویر نداره
از اساتید محترم کسی میدونه کل برد رو از کجا میتونم تهیه کنم و یا کسی میتونه تعمیرش کنه و یا راهنمایی کنه برا تعمیرش

پیوست‌ها

• 1 مگابایت بازدیدها: 83
  • 1.6 مگابایت بازدیدها: 89
  • 1.5 مگابایت بازدیدها: 89
  • 1.8 مگابایت بازدیدها: 96

mehdi kardouni

VIP+ افتخاری
کاربر
درود بر شما

بله مامولا زمانی که سیستمی برای یک تعمیرکارنما ، ناشناخته باشد ، روتین تعمیراتی (چشم بسته) را اجرا کرده و یک سری عملیات مربوط و نا مربوط انجام داده و حتی پس از عدم حصول نتیجه حاضر به تمیزکاری و بازگردانی وضعیت برد هم نیست.

آنچه که حدث میزنم به خروجی ویدیو به هر دلیل برق وارد شده و در صورت داشتن اسیلوسکوپ عیب یابی و تعقیب سیگنال برای شما راحت تر خواهد بود . بایستی خروجی ویدیو را از کانکتور خروجی تا مدارات روی برد را بررسی کنید.

آیسی مذکور هم به نظر می رسد که مونتاژ نشده باشد و دال بر کسری قطعه نیست.

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
ممنون از راهنماییتون
ای سی رو فکر میکنم از روش برداشتن به این دلیل که تمام المانهای مربوط به این ای سی مونتاژ شدن و درضمن فکر نمیکنم داهوا انقد کثیف کاری بکنه
اسیلوسکوپ هم موجوده فقط چون دستکاری شده و سوکت ۴ پین که تو تصویر مشخصه رو زده بودن به کانکتور پشت برد که فکر میکنم جاش اشتباه بوده چون مشابه برد رو ندیدم و هیچ راهنمایی هم روی برد نیست واقعا نمیدونم در حد تعمیرش هستم یا نه
اینم عکسهای نزدیکتر از دوستان اگه کسی میتونه پینای کانکتور رو برام رمز گشایی کنه ممنون میشم

پیوست‌ها

بالا