آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم نمایش اطلاعات ال سی دی در تلفن پاناسونیک مدل panasonic KX-TCA181FX

omid63b

کاربر vip
vip
کاربر
2007-06-21
7
12
با سلام
گوشی پاناسونیک مدل panasonic KX-TCA181FX که صفحه رنگی میباشد مدتی است که صفحه نمایش چیزی نمایش نمیده ولی نور داره فقط گاهی موقعی که رو پایه برای شارژ میذاریم نمایشگر اطلاعات را نمایش میده ولی قفل میباشد و بعد از چند لحظه دوباره صفحه میره ..بردم نمایندگی پاناسونیک یزد برای تعمیر گفتن مشکل از ال سی دی هست و ال سی دی گیر نمیاد.الانم زنگش قطع شده ولی نمیشه رفت تو منو هاش و کلا خیلی ضد حاله.
دوستان اگه کسی میتونه تعمیرش کنه یا میدونه مشکلش کجاست یا جایی واسه تعمیر سراغ داره خواهشن راهنمایی کنه
ممنون

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
پاسخ : عدم نمایش اطلاعات ال سی دی panasonic KX-TCA181FX

با سلام
گوشی پاناسونیک مدل panasonic KX-TCA181FX که صفحه رنگی میباشد مدتی است که صفحه نمایش چیزی نمایش نمیده ولی نور داره فقط گاهی موقعی که رو پایه برای شارژ میذاریم نمایشگر اطلاعات را نمایش میده ولی قفل میباشد و بعد از چند لحظه دوباره صفحه میره ..بردم نمایندگی پاناسونیک یزد برای تعمیر گفتن مشکل از ال سی دی هست و ال سی دی گیر نمیاد.الانم زنگش قطع شده ولی نمیشه رفت تو منو هاش و کلا خیلی ضد حاله.
دوستان اگه کسی میتونه تعمیرش کنه یا میدونه مشکلش کجاست یا جایی واسه تعمیر سراغ داره خواهشن راهنمایی کنه
ممنون

دوست عزیز ابتدا کابل فلت ال سی دی گوشی را از نظر قلع مردگی چک کنید در ضمن کریستال ال سی دی و خازنهای شیمیایی روی برد ال سی دی نیز چک شوند و نتیجه را حتما اعلام کنید

با تشکر

omid63b

کاربر vip
vip
کاربر
2007-06-21
7
12
با سلام
آقای مهندس بنده در زمینه برق قدرت کار میکنم و در زمینه الکترونیک اینقدر وارد نیستم منظورتون از قلع مردگی چیست؟کریستال ال سی دی و خازنهای روی برد ال سی دی کجا قرار گرفتند آیا روی بردی که فلت ال سی دی وصل شده هستند؟در ضمن دو طرف فلت با سوکت به ال سی دس و برد وصل هست

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
ممنون

دوست عزیز ابتدا دوسر کابل فلت را از سوکتها جدا کنید و سپس داخل سوکتها را با تینر 20000 فوری یا اسپری ناهید خشک و مسواک تمیز کنید و باطری گوشی را نیز تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

omid63b

کاربر vip
vip
کاربر
2007-06-21
7
12
دوست عزیز ابتدا دوسر کابل فلت را از سوکتها جدا کنید و سپس داخل سوکتها را با تینر 20000 فوری یا اسپری ناهید خشک و مسواک تمیز کنید و باطری گوشی را نیز تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

سلام کارهایی که فرمودید انجام شد وولی نتیجه ای نگرفتم در ضمن یه مورد هم برخورد کردم نمایشگر که فکر کنم از 2 قسمت اصلی تشکیا شده از هم جدا شده یعنی یه صفحه شیشه اش که پشتش حالت مایع داخلش هست او به فلت وصله از یه صفحه دیگه که تونم حالت مایع داره و زیر قرار میگیره این 2تا راحت از هم جدا میشن .من که دوباره روی هم قرارشون دادم ولی خوب نشد میشه مشکل از همین باشه؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوست عزیز با این کارها مشکلت برطرف نشد باید ال سی دی و فلت با هم تعویض شوند

با تشکر

omid63b

کاربر vip
vip
کاربر
2007-06-21
7
12
آیا ال سی دی گیر میاد؟شما خودتون اگه درست میکنین پست کنم واستون یا اگه یه تعمیرکار خوب سراغ دارید معرفی کنید واسش پست کنم ::bounce::

بالا