آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

طرح مشکلات و ایرادات سایت در قالب 1402

yazdani

کاربر vip
کاربر
2007-01-23
20
8
درود
یکی از مشکلات این سایت تغیرات مدام قالب گزینه های سایت است.که برای کاربرانی که مدام پای این سایت نیستند وموقع رجوع با تغیرات روبرو میشوند و استفاده از موضوعات برایشان سخت میگردد.بعنوان مثال زمانی استفاده از انجمن تعمیرات رسیورها بدنبال بقیه انجمن ها قابل جستجو بود.بعدا این انجمن جدا شد و مستقل . .خوب مدتی پیدا کردن انجمن رسیورها با ورود به لینکش راحت بود ولی الان انگار دوباره تغییر کرده و دیگر از لینک گذشته نمیتوان وارد شد.متاسفانه ما عضو هستیم ولی لینک در دسترس نیست.هرچه هم مینویسیم و درخواست لینک مورد نظر را میکنیم کسی جوابی نمیدهد.خوب شما بفرمایید.آیا این منصفانه است که عضو بشوید و پرداخت کنید ولی امکان استفاده نباشد.حد اقل جایی اعلام بفرمایید چرا یا به چه علت و یا مشکل کجاست و یا تغییرات پیش آمده چه است.بنده در هردو سایت عضوم و بندرت فرصت استفاده دارم لیکن در شرایط ضروری حاصلی برای من ندارد.لطفا این مورد را در نظر بگیرید.خیر پیش

amirmorady

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-01-09
277
1,310
ایران
سلام و احترام

چند روز پیش طبق مشکلی که داشتم درخواستی در انجمن مطرح کردم متأسفانه به دلیل عجله و عدم دقت کافی نتوانستم عنوان موضوع رو ویرایش کنم و در واقع گزینه ای برای ویرایش عنوان موضوع با جستجو پیدا نکردم و پس از ایجاد موضوع شرمنده شدم اما گزینه ویرایش متن وجود داشت شاید هم بنده راه آن را نمی دانم استدعا دارم چنانچه اگر امکانی برای ویرایش عنوان وجود دارد راهنمایی بفرمائید در غیر اینصورت امکان ویرایش عنوان موضوع که مثل ویرایش متن اهمیت دارد را به امکانات انجمن اضافه فرمایید و اینکه حداکثر زمان ویرایش متن رو اعلام بفرمائید. سپاسگزارم

بالا