آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شیشه بالابر

ahmad660

کاربر
2013-08-04
16
18
سلام به همگی من یه مدتی هست که تصمیم گرفتم به دلیل ضعیف شدن بالابرهای پارس کیت تقویت کننده سر راه اونا قرار بدم ولی یه مشکل دارم که نمیدونم برای هر چهار درب باید چهار کیت جداگانه بزارم یا فقط یکی سمت راننده کافیه.سوال دوم در ارتباط با مشخصات رله است که میخام بدونم با رله به کار برده شده در پراید یکی هست یا فرق داره اگه فرق داره مشخصاتش رو برام بفرستید ممنون از سایت خوبتون

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82
سلام به همگی من یه مدتی هست که تصمیم گرفتم به دلیل ضعیف شدن بالابرهای پارس کیت تقویت کننده سر راه اونا قرار بدم ولی یه مشکل دارم که نمیدونم برای هر چهار درب باید چهار کیت جداگانه بزارم یا فقط یکی سمت راننده کافیه.سوال دوم در ارتباط با مشخصات رله است که میخام بدونم با رله به کار برده شده در پراید یکی هست یا فرق داره اگه فرق داره مشخصاتش رو برام بفرستید ممنون از سایت خوبتون
درود
خیر دوست گرامی.از نظر کارایی هیچ تفاوتی با پراید نداره.فقط نوع سوکتهای ارتباطی بین رله وموتور شیشه بالابر متفاوته.تنها تفاوت در سمت راننده هست که به دلیل اتوماتیک بودن شیشه بالابر سمت راننده نمیتونید رله سر راه اون قرار بدید ..

ahmad660

کاربر
2013-08-04
16
18
با تشکر از راهنمای خوبتون یعنی با این تفاسیر سه کیت برای سه درب غیر از سمت راننده نیاز است .بعد نحوه اتصل یک کیت رو می دونم ولی سه درب به چه شکل باید انجام بشه .اگه نقشه سوکتها رو برام بزاری ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saroveh

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
با تشکر از راهنمای خوبتون یعنی با این تفاسیر سه کیت برای سه درب غیر از سمت راننده نیاز است .بعد نحوه اتصل یک کیت رو می دونم ولی سه درب به چه شکل باید انجام بشه .اگه نقشه سوکتها رو برام بزاری ممنون میشم

سلام برای پراید من بستم کیت اماده هست که میخری و برای نصب هم باید سیم موتور شیشه بالا بر رو از فیش ازاد کن و به کیت وصل میکنی و دو تا یسم دیگه هم برق 12 ولت هست که از سر باتری +میگیری و مستقیم به سیم قرمز و سیم سیاه هم بدنه وصل میشه سیمهای ورودی به برد و خروجی برد هم که باید به موتور وصل بشن

بالا