آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شماتیک محافظ برق و تحلیل مدار تالحظه تاخیر بسیار ظروری برای تعمیر کاران

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
200
43
کرج
با سلام به دوستداران الکترونیک و تعمیرکاران عزیز خیل گشتم در اینترنت نتونستم شماتیک محافظ برق و پیدا کنم پس خودم شماتیک کشیدم و تستش کردم چندبار گفتم شاید بدرد شماهم بخوره ممنون بازم اگر کسی راهنمایی و کمکی کنه خیلی بهتره برای پیشرفت پس اگر ایرادی دیدید لطفا راهنمایی کنید ممنون

Untitle22d.jpg
Untit2led.jpg

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
795
1,336
با سلام به دوستداران الکترونیک و تعمیرکاران عزیز خیل گشتم در اینترنت نتونستم شماتیک محافظ برق و پیدا کنم پس خودم شماتیک کشیدم و تستش کردم چندبار گفتم شاید بدرد شماهم بخوره ممنون بازم اگر کسی راهنمایی و کمکی کنه خیلی بهتره برای پیشرفت پس اگر ایرادی دیدید لطفا راهنمایی کنید ممنون

مشاهده فایل‌پیوست 203052مشاهده فایل‌پیوست 203053

سلام
تاپیک جناب مندیش رو هم نگاهی بندازید بد نیست:
مدار و pcb محافظ برق حرفه ای #مندیش

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
200
43
کرج

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
795
1,336
کاش زودتر میگفتی ممنون خیلی خوبه وقتی شماتیک این مدار تموم شد یهو احساس کردم صدای پاره شدن از نشیمنگاهم داره میاد ... :giggle:
سلام
به هر حال هر لطفی، رنگ و بوی خودش رو داره. اصل نیت شما هست.
جهت اطلاع عرض می‌کنم؛ معمولا هنگام ایجاد تاپیک؛ سایت بصورت اتوماتیک موضوعاتی رو که شباهت داشته باشه پیشنهاد میده. حتی پس از ایجاد، ذیل تاپیک این موضوعات رو لیست میکنه.
مثلا علاوه بر تاپیک جناب مندیش، تحلیل و عیب یابی محافظ یخچال مربوط به استاد غزال، هم تاپیک پرباری هست.
سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
200
43
کرج
مثلا علاوه بر تاپیک جناب مندیش، تحلیل و عیب یابی محافظ یخچال مربوط به استاد غزال، هم تاپیک پرباری هست
استاد غزل آشناست خیلی مهندس خوبی مثل بقیه مهندسای اینجا حوصله سرکله زدن داره ولی مهندس رجبی زیاد حوصلش نمیکشه سرکله بزنه ولی خیل مهربون دمه همشون گرم ولی استاد غزل واقعا استاد الکترونیک مخصوصا اون تایپیک که راجب مولتی متر صحبت کرده من از خنده قش کرده بودم انقدر نفرت داشت از مولتی متر که حد نداشت ولی عاشق مولتی آنالوگ منم مثل استاد غزل عاشق آنالوگ شدم حالم از هرچی مولتی متر قیری بهم میخوره ولی شیطون رفته تو جلدم که یک مولتی متر دیجیتال که شبیه به اونی که استاد غزل میگه طراحی کنم . یعنی مولتی متر دیجیتال آنالوگ رفتار فکر کنم خیلی قشنگ باشه احتمال این ایده منو ازم میدزدن مطمانم :giggle:

FFElectronic

کاربر
2007-12-06
7
16
سلام.
جهت اطلاعات کامل و تکمیلی و هممچنین تحلیل مدارهای محافظ برق مدل یخچال و کولر گازی شرکت کنترل و چندین شرکت دیگه و 10 شماتیک مختلف و همچنین راهنمای تعمیرات می تونید به کتاب "مرجع تخصصی اصول طراحی تولید تعمیر محافظ یخچال" تالیف محمدباقر نوری مراجعه کنید. قطعا نیاز دوستان رو برآورده می کنه..

بالا