آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سوختگی رگولاتور در مین برد لباسشویی ابسال 5کیلویی مدلwm-aed753

hamid20

کاربر vip
vip
کاربر
2008-06-21
11
11
سلام این قطعه ترایاک هستش که تو این برد 5 تاش هست با اون ترانزیستور در ضمن ی ترایاک هم روی هیتسینک کنار کلید اصلی هست که اونم باید تست بشه احتمال سوختن اون هم هست وقتی اینور میسوزه

سلام دوست عزیز ZO103 ترایاک میباشد و برای ترانزیستور اس ام دی T32 است اگر نتونستی تهیه کنی بگو تا برات بفرستم برد اوراقیشو دارم و نکته خیلی مهم اگر برد نو هم تهیه کردی حتما حتما حتما میکرو سویچ درب را هم عوض کن اگر تعویض نکنی دوباره میزنه برد رو خراب میکنه حتما دقت کن آدرس فروشگاه برد هم پیام خصوصی میفرستم برات

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yousof156
سلام دوست عزیز ZO103 ترایاک میباشد و برای ترانزیستور اس ام دی T32 است اگر نتونستی تهیه کنی بگو تا برات بفرستم برد اوراقیشو دارم و نکته خیلی مهم اگر برد نو هم تهیه کردی حتما حتما حتما میکرو سویچ درب را هم عوض کن اگر تعویض نکنی دوباره میزنه برد رو خراب میکنه حتما دقت کن آدرس فروشگاه برد هم پیام خصوصی م یفرستم برات

م ر پارس

کاربر
2015-08-15
57
36
کوهبنان کرمان
متشکرم

آیا اطلاع دارید ترانزیستور طبقه قبل آن چه ترانزیستوری میباشد ؟ PNP یا NPN با چه مشخصاتی؟ چون این دو قطعه ترکیده و شماره روی آن پریده
IMG_20230922_170915.jpg

ali160

کاربر
2009-04-23
3
0
سلام دوست عزیز ZO103 ترایاک میباشد و برای ترانزیستور اس ام دی T32 است اگر نتونستی تهیه کنی بگو تا برات بفرستم برد اوراقیشو دارم و نکته خیلی مهم اگر برد نو هم تهیه کردی حتما حتما حتما میکرو سویچ درب را هم عوض کن اگر تعویض نکنی دوباره میزنه برد رو خراب میکنه حتما دقت کن آدرس فروشگاه برد هم پیام خصوصی م یفرستم برات
درود بر شما ، بجای ترانزیستور t32 ترانزیستور w22 بزنی تفاوتی داره ؟
من رو برد لباسشویی سونیا ، ترایاک و دو تا مقاومت و ترانزیستور t32که بجاش w32زدم . بازم کار نکرد . البته فقط مشکل تخلیه داره . جریان ۲۲۰ ولت روی پایه ترایاک میاد . با یکسره کردن هم تخلیه میکنه .
نمیدونم چیکار کنم . اگر راهنمایی بفرمایید منت میزارید . ۰۹۱۴۵۹۰۶۸۶۲

بالا