آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوختگی برد لباسشویی پاکشوما 7کیلو سری قدیم

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
607
8,700
بهارستان
با سلام .یک مدل برد لباسشویی پاکشوما 7کیلو سری قدیم برای تعمیر اوردند .به گفته تعمیرکار کامل کار میکند فقط موقع چرخیدن لباسها از برد دود بلند میشود .برد را از ژل جدا کردم دیدم مدار را در قسمت رله ها سوزانده و دو تا رله هم سوخته است .برد را کامل شست وشو دادم برد سوراخ شده ومدارات نامعلوم است عکسی از برد سوخته گذاشتم وخودم هم روی برگ دفتر کشیدم از اساتیدی که در این زمینه فعالیت دارند لطفا راهنمایی بفرمایند .ایا من روی برگ دفتر درست نقشه سیم کشی مدار را کشیدم وروی مدار پیاده کنم یا خیر .لطفا اگر موجود است نقشه مدار را بزارید ویا راهنمایی بفرمایید با تشکر

پیوست‌ها

• 137.2 کیلوبایت بازدیدها: 391
  • 56.2 کیلوبایت بازدیدها: 336
  • 85.5 کیلوبایت بازدیدها: 366

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام. درسته به همین سبک درسته فقط به تعمیر کار بگو امپر موتور رو بگیره مابین1.20تا2Aباشد اگر از این بالا تر بود موتور مورد دارد والمنت از مدار حذف کردد تا زمان طولانی تری کار کند در ضمن اگر رله ها کار نکرد دوعدد ایسی KID65004SMD باید عوض شود موفق باشید

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام-نمایندگی پاکشوما هستم،اولا این نوع از برد اصلا قدیم نیست-دوما بهترین روش برای این شدت تخریب برد مقایسه با برد مشابه وجایگزینی رله های کاملا همسان است وگرنه سوختگی بیشتر یا آتش سوزی حتمی است،به نمایندگی مراجعه کنید تا به شرکت پاکشوما ارسال شود مهندسین آنجا نقشه برد ودستگاه تست سایر بخشها رادا رند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: digital84

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
607
8,700
بهارستان
سلام-نمایندگی پاکشوما هستم،اولا این نوع از برد اصلا قدیم نیست-دوما بهترین روش برای این شدت تخریب برد مقایسه با برد مشابه وجایگزینی رله های کاملا همسان است وگرنه سوختگی بیشتر یا آتش سوزی حتمی است،به نمایندگی مراجعه کنید تا به شرکت پاکشوما ارسال شود مهندسین آنجا نقشه برد ودستگاه تست سایر بخشها رادا رند
تاریخ درخواست را نگاه کنید مال 2سال پیش است با این نقشه دوسال است کار میکند ومشکلی ندارد موفق باشید

بالا