آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سوختگي کلاهک آنتن مگنترون دوو

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
سلام استاد با عرض خسته نباشيد با باز كردن مگنترون متوجه شدم كه آنتن آن سوخته آيا راهي است كه خود آنتن رو عوض كرد يا بايد كلا اونو عوض كرد عكس سوختن و شماره رو پيوست ميذارم درصورت تعويض قيمت آن چقدره با تشكر ارادتمند شما افشاري مهر

51171316489426077604.jpg
87854043257737008311.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
پاسخ : سوختگي آنتن مگنترون دوو

سلام دوست عزیز
اگر مگنترون با اهمتر 2 سر ورودی آن با بدنه اتصال نباشد
و آهن ربا های آن سالم باشد
میتوانید اون کلاهک رو تعویض کنید از مگنترون های خراب تهیه کنید و نصب کنید
حتما قبل از نصب کاور مگنترون تعویض بشه
و براده های شکسته کلاهک که در سوراخ بدنه مایکروفر جایی که لوله مگنترون قرار میگیره تخلیه بشه که اتصال نکنه

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام استاد با عرض خسته نباشيد با باز كردن مگنترون متوجه شدم كه آنتن آن سوخته آيا راهي است كه خود آنتن رو عوض كرد يا بايد كلا اونو عوض كرد عكس سوختن و شماره رو پيوست ميذارم درصورت تعويض قيمت آن چقدره با تشكر ارادتمند شما افشاري مهر

با سلام

با یک انبردست کلاهک به راحتی خارج و با نصب یک کلاهک جدید که عموما از مگنترون خراب برداشته می شود مشکل رفع می شود

علت اصلی خراب شدن نوک این آنتن سوختن کاغذ میکا است که در تعویض آن هم شک نکنید

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
سلام خدمت استاد و مدیر محترم

بنده شغلم تعمییرکار ماکروویو نیست اما مایکروویو منزل خراب شدبنده آنرا باز کردم و متوجه شدم که کلاهک آنتن مگنترون ذوب شده از شما خواهش میکنم که به بنده بفرمایید به کجا مراجعه کنم برای خرید این در پوش از لطف شما بی نهایت سپاسگذارم...

سلام دوست گرامی
موضوع شما در مکان نامناسب و در ادامه یک تاپیک دیگر مطرح شده لطفا در بخش اصلی مطرح و قوانین سایت را رعایت کنید
پست نابجای شما حذف میگردد

بالا