آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سوختن فن فریزر و خرابی برد اسنوا 676

amir_rezaei

کاربر
2014-05-17
2
2
سلام خدمت دوستان عزیز

یخچال فریزر اسنوا مدل 676 دیروز فن فریزرش سوخت. روی برد ترانزیستور راه انداز فن سوخته و ظاهرا به آیسی (HT46R23) هم آسیب زده . LCD روشن نمیشه و هیچ کدوم از شاسی های تنظیمات عمل نمی کنه،کلا پایه های آی سی خروجی ندارند.
دوستان کسی فایل پروگرام این آی سی رو داره؟
در غیر این صورت ،بردش رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ اگه قیمت حدودی هم بگید خیلی ممنون میشم.

با تشکر

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام خدمت دوستان عزیز

یخچال فریزر اسنوا مدل 676 دیروز فن فریزرش سوخت. روی برد ترانزیستور راه انداز فن سوخته و ظاهرا به آیسی (HT46R23) هم آسیب زده . LCD روشن نمیشه و هیچ کدوم از شاسی های تنظیمات عمل نمی کنه،کلا پایه های آی سی خروجی ندارند.
در غیر این صورت ،بردش رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ اگه قیمت حدودی هم بگید خیلی ممنون میشم.

با تشکر

سلام

من خودم خیلی تلاش کردم تا جایی رو پیدا کنم که بتونه آی سی این برد رو پروگرام کنه
برد نو هم به چند تا تعمیرکار دادم ولی پروگرامرش رو نداشتن
یدونه نو بخری بصرفه تره

موفق باشی

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,273
ایران
باسلام

7.png
نوشته اصلی توسط amir_rezaei
سلام خدمت دوستان عزیز

با تشکر

من بررسی کردم بردش هیچ جا گیر نمی آید باید از خود شرکت اسنوا تهیه کنی
کارخانه اسنوا در مورچه خورت اصفهان است
البته بد نیست عکسهای واضح و روشن و باکیفیت از زیر و روی برد مدارچاپی آن طوری قرار بدی که بیننده همانند اینکه آنرا زیر لوپ گرفته تا راحتتر بررسی بشود

amir_rezaei

کاربر
2014-05-17
2
2
حل شده: سوختن فن فریزر و خرابی برد اسنوا 676

ضمن تشکر از راهنمایی های دوستان عزیز
برد تعویض و مشکل برطرف شد
مرسی

بالا