آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سوختن برد پاور ایفون تصویری الکتروپیک

@morteza

کاربر vip
کاربر
2017-10-21
126
134
با سلام
سه عدد ایفون تصویری الکتروپیک اوردن برا تعمیر ،هر سه پاورشون سوخته ایسی 5L0380R که متاسفانه ایسی اصلی توی بازار موجود نیست همشون تقلبی هستن ،از اونجایی که برد پاور اماده هم در بازار موجود هست اما ایا روشی هست که بشود ایسی دیگری یا مثلا از این فت ها به شماره 10N50 و شماره هایی امثالهم با ایسی 5L0380 جایگزین کرد.یه جا مطلبی با این عنوان دیدم ولی توضیح کاملی نداده،اگر بشه خیلی عالیه ،چندین پاور از دستگاه های مختلف دارم که ایسی 5l0380سوختن و بدلیل گیر نیومدن اصلی مدتهاست خرابن،اگر کسی میدونه یا راهنمایی و هم فکری کنه ممنون میشم ،اگر بشه چنین کاری کرد یه حرکت بی نظیر در علم تعمیراته،ضمنا ناگفته نماند بسیاری از سایتها زدن این ایسی رو دارن و اصلی هست و اورجیناله و فلان و بنده از چند سایت مختلف با هزینه بالا و معطلی تهیه کردم ولی ذاتا ایسی ها خراب بودن و دیگه این ریسک رو نمیکنم که از هرکجا تهیه کنم مگر موردی باشه که استوک باشه روی یک دستگاه درست حسابی

abolhassan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-10-22
71
69
سلام من 5l0380از شرکت الکتروپیک می گیرم تا حالا مشکلی نداشته ولی الان بازار فکر کنم ۶۰ ت باشه که مقرون به صرفه نیست همون پاور کامل عوض کنی بهتر هست چون قیمت پاور همراه با گارانتی یکساله ۷۰ ت هست ناگفته نماند که تعویض 5lباید کوپلر وtl431وخازن ۴۷میکرو همه عوض بشه یکی هم خراب باشه دوباره ۵ال می سوزه

بالا