آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

سوال در مورد پیکربندی سیستم های نظارت تصویری full ip

13333

کاربر
2012-10-25
5
5
با سلام
از دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی راجع به پیکربندی سخت افزاری سیستم های نظارت تصویری full ip دارن مختصر توضیحی ارائه کنن
خیلی ممنون

13333

کاربر
2012-10-25
5
5
دوستان ممنون از پاسخ هاتون من کاملا توجیه شدم:)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khoshbin

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
این دوربین ها با استفاده از شبکه استفاده می شود و بیشتر برای سطح شهر و کارخانه های بزرگ که محل های متفاوتی دارند استفاده می شود
در ضمن نسبت به دوربین های معمولی دارای کیفیت بالا و جوابدهی بسیار خوبی دارند .

KIASPORT

کاربر
2010-09-11
1
2
این نوع دوربینها از طریق کابل شبکه و بستر شبکه به دستگاه NVR و یا یک سرور مجهز به نرم افزار Recorder متصل می شوند.
تغذیه برق هم از دو طریق آدابتور داخل پک دوربین و در بعضی دیگر از طریق کابل شبکه متصل به دوربین استفاده می شود.
این نوع دوربین ها مذیت های بیشتری نسبت به دوربین های آنالوگ دارن.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به صورت جزء به جزء سوالاتتون رو بنویسید.

13333

کاربر
2012-10-25
5
5
ممنونم از پاسخ های دوستان
معمولا برای انتقال تصویر از چه بستری استفاده میکنن؟ مثلا بانک ها یا دوربین های کنترل ترافیک

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khoshbin

rostamikola

کاربر vip
کاربر
2010-06-19
85
637
مازندران
ممنونم از پاسخ های دوستان
معمولا برای انتقال تصویر از چه بستری استفاده میکنن؟ مثلا بانک ها یا دوربین های کنترل ترافیک
دوست عزیز انتقال تصویر به نوع دوربین +کیفیت اون +تعداد دوربین+ پهنای باند اون شبکه+ مسافت انتقالی +هزینه انتقال و.... بستگی داره
عموما برای انتقال بسته به چیزای که بالا گفتم از فیبر نوری یا وایرلس یا adsl یا سیم های دیتا مخابرات که اجاره گرفته میشه استفاده میکنند

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
بانک ها از مخابرات پهنای باند اجاره می کنند تا شعبه مرکزی بتواند تمامی بانک ها زیر نظر داشته باشند و شما اگر بخواهید برای هر سازمان دولتی دوربین مداربسته نصب بکنید باید سیستمی نصب بکنید که قابلیت اپدیت و سازگار با شبکه باشد.

13333

کاربر
2012-10-25
5
5
دوست عزیز انتقال تصویر به نوع دوربین +کیفیت اون +تعداد دوربین+ پهنای باند اون شبکه+ مسافت انتقالی +هزینه انتقال و.... بستگی داره
عموما برای انتقال بسته به چیزای که بالا گفتم از فیبر نوری یا وایرلس یا adsl یا سیم های دیتا مخابرات که اجاره گرفته میشه استفاده میکنند

فکر کنم فیبر نوری از همه ی این روش ها گرون تر باشه درسته؟

13333

کاربر
2012-10-25
5
5
بانک ها از مخابرات پهنای باند اجاره می کنند تا شعبه مرکزی بتواند تمامی بانک ها زیر نظر داشته باشند و شما اگر بخواهید برای هر سازمان دولتی دوربین مداربسته نصب بکنید باید سیستمی نصب بکنید که قابلیت اپدیت و سازگار با شبکه باشد.

پهنای باند رو حتما باید از مخابرات گرفت یا شرکت های خصوصی هم ارائه میدن؟

بالا