آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سلام ماشینم سمند ال ایکس ef7 مدل 97 هستش متاسفانه مدتی هست که سخنگوی ماشین دکمه منو از کار افتاده میخواستم بدونم کسی از تهران سمت شرق هست برای تعمیر

abanwear

کاربر
2023-07-11
3
1
تهران
اکثر کلید های سخنگو از جمله دکمه نور ، دکمه باز و بسته شدن درها کار میکنم و تنها ایرادی که من میدانم دکمه منو هست که هیچ جوره کار نمیکنه که وارد تنظیمات بشه که برای تنظیم کیلومتر تعویض روغن ، تاریخ و ساعت و غیره که مربوط به تنظیمات هست من دسترسی ندارم .
از دوستانی که تخصص دارند و یا کسی رو برای معرفی دارند که سمت شرق تهران باشه بهتر
برای معرفی کردن ممنون میشم.

اکثر کلید های سخنگو از جمله دکمه نور ، دکمه باز و بسته شدن درها کار میکنم و تنها ایرادی که من میدانم دکمه منو هست که هیچ جوره کار نمیکنه که وارد تنظیمات بشه که برای تنظیم کیلومتر تعویض روغن ، تاریخ و ساعت و غیره که مربوط به تنظیمات هست من دسترسی ندارم .
از دوستانی که تخصص دارند و یا کسی رو برای معرفی دارند که سمت شرق تهران باشه بهتر
سلام وقت بخیر
فقط یک دکمه کار نمیکنه؟

منم ماشینم همین مشکل داشت شماره ۱ برای باز بسته کردن درب ماشین اصلا کار نمیکرد.
پنلشو باز کردم مثل کنترل تلویزیون زیر لاستیک شماره ۱ یه فویل کوچیک گذاشتم اندازه همون لاستیک گرد وخیلی کوچک الان یک سال دارم کار میکنم عالی شده..
از بقیه دکمه ها هم بهتر شده ..البته اول تمیزش کنید اگه درست نشد همین کاری که من کردمو انجام بدید انشالا که درست میشه.
موفق باشید

reza72792

کاربر vip
کاربر
2021-03-09
8
0
تهران پردیس
09*******8532 مهندس زمانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا