آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سرد نشدن ساید بای ساید جنرال الکتریک pse25ngtjcww

mahyare

کاربر
2011-01-13
4
1
با سلام

یه یجچال ساید بای ساید جنرال الکتریک pse25ngtjcww دارم ولی چند وقته که در جه فریزر از -3 پایین تر نمیره و چیزهایی که برای یخ زدن تو فریزر گزاشته شده یخ نزدند

سعی کردم با استفاده از پنلی که بالای یخچال هست درجه را کم کنم و اوردم روی -15 درجه ولی باز به -1 برمیگرده و حتی بعد از 24 ساعت نهایت به -3 درجه میرسه و یخچال هم به 9 درجه میخواستم بدونم ایا راهی برای تنظیم این دما وجود داره ؟

بعضی وقتا دما را که پایین میارم دمایی که روشم شروع میکنه به چشمک زدن و دوباره به -1 برمیگرده وبیشتر وقتام بدون چشمک زدن به -1 میره

ایا مشکل از قطعات یخچال هست ؟

من همین مدلو تو سایت اصلی Ge هم سرچ کردم ولی این مدلو پیدا نکرد و همچنین نتونستم user manual دانلود کنم

آخرین ویرایش:

mahyare

کاربر
2011-01-13
4
1
دوستان کسی اطلاعی در باره این موضوع نداره ؟؟؟

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,246
شیراز
با سلام

یه یجچال ساید بای ساید جنرال الکتریک pse25ngtjcww دارم ولی چند وقته که در جه فریزر از -3 پایین تر نمیره و چیزهایی که برای یخ زدن تو فریزر گزاشته شده یخ نزدند

سعی کردم با استفاده از پنلی که بالای یخچال هست درجه را کم کنم و اوردم روی -15 درجه ولی باز به -1 برمیگرده و حتی بعد از 24 ساعت نهایت به -3 درجه میرسه و یخچال هم به 9 درجه میخواستم بدونم ایا راهی برای تنظیم این دما وجود داره ؟

بعضی وقتا دما را که پایین میارم دمایی که روشم شروع میکنه به چشمک زدن و دوباره به -1 برمیگرده وبیشتر وقتام بدون چشمک زدن به -1 میره

ایا مشکل از قطعات یخچال هست ؟

من همین مدلو تو سایت اصلی Ge هم سرچ کردم ولی این مدلو پیدا نکرد و همچنین نتونستم user manual دانلود کنم

با سلام
اواپراتور برفک نزده؟
فن اواپراتور کار میکند؟
دریچه هوا باز است ؟

mahyare

کاربر
2011-01-13
4
1
تشکر از پاسختون

ولی ببخشید من این کاره نیستم

اوپراتور کجاشه ؟ چجوری باید چک کنم

در مورد فن اپراتور و دریچه هوا هم اگر لطف کنید راهنمایی کنید و بگید کجاشه

اخه امروز باز دماش به -1 رسید و هیچ چیز توش یخ نمیزنه

آخرین ویرایش:

mahyare

کاربر
2011-01-13
4
1
دوست عزیز بازم تشکر از پاسخت

من فکر کنم جای فن دا که در زیر فریزر بود پیدا کردم جلوش یه قطعه پلاستیکی بود برداشتمش و دوباره جا زدمش و الان درجه را زد -18 درجه فکر کنم درست شده باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

Jbenvidi

کاربر
2014-07-12
2
1
دوستان منهم همين مشكل دارم فريزر ٤ روز رويه ٤- است و بالا نمياد تشكر از راهنمايي

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12
بالا