آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ست کردن وریست کردن سینوس 11

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
سلام خسته نباشین
لطفا در رابطه با ریست و ست کردن سینوس11 کمکم کنین قطع ارتباط شده البته بعد تعویض باطری........از لحاظ اتصالات باطری هم مطمئن شدم باطری هم اصلیه ...... وقتی دکمه ارتباط و فشار میدم شروع به چشمک زدن LED سبز رنگ میکنه ولی ارتباط با بیس برقرار نمیشه.......خلاصه نیاز به راهنمایی دارم :99:
ممنون یاعلی

منبع : http://www.irantk.ir/irantk11943-10/#ixzz259aHgEcr

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
سلام خسته نباشین
لطفا در رابطه با ریست و ست کردن سینوس11 کمکم کنین قطع ارتباط شده البته بعد تعویض باطری........از لحاظ اتصالات باطری هم مطمئن شدم باطری هم اصلیه ...... وقتی دکمه ارتباط و فشار میدم شروع به چشمک زدن LED سبز رنگ میکنه ولی ارتباط با بیس برقرار نمیشه.......خلاصه نیاز به راهنمایی دارم :99:
ممنون یاعلی

منبع : r[/QUOTE
با عرض سلام

آیا با گذاشتن گوشی بر روی بیس ، گوشی سوت میکشد ؟
در اینصورت از ست خارج شده و تا امروز کسی را ندیدم با کد بتواند ، این مدل را ست کند و راهی که من استفاده میکردم ، پروگرام کردن هر دو آی سی گوشی وبیس است
اگر سوت نمیکشد خرابی یکی از دو بخش مدولاتور بیس یا گوشی است

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
سلام خسته نباشین
ممنون یاعلی

منبع : r[/QUOTE
با عرض سلام

آیا با گذاشتن گوشی بر روی بیس ، گوشی سوت میکشد ؟
در اینصورت از ست خارج شده و تا امروز کسی را ندیدم با کد بتواند ، این مدل را ست کند و راهی که من استفاده میکردم ، پروگرام کردن هر دو آی سی گوشی وبیس است
اگر سوت نمیکشد خرابی یکی از دو بخش مدولاتور بیس یا گوشی است
ازتون ممنونم درست شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676
بالا