آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ست نبودن مادر و گوشي تلفن پاناسونيک مدل PANASONIC KX-TCD735AX

organce

کاربر vip
vip
کاربر
2011-02-21
3
6
من يك تلفن مدل PANASONIC KX-TCD735AX دارم ولي گوشي با مادر ست نيست. وقتي گوشي رو روي مادر ميذارم يه بيپ صدا ميده ولي...
ميخواستم بدونم چطوري بايد ستش كنم ؟ آيا كد يا قلق خواصي داره ؟ خواهش ميكنم دوستان خيلي واجبه لطفا كمك كنيد.

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
پاسخ : كمك (ست نبودن مادر و گوشي تلفن پاناسونيک مدل PANASONIC KX-TCD735AX ) كمك

دوست عزیز علت بوجود آمدن ایراد رو ذکر نکردی.
اگه ضربه خورده ایراد سخت افزاریه و گوشی باید باز بشه.
اما اگه با کد دادن گوشی از ست خارج شده باید وارد منوی گوشی بشی و در قسمت رجیستر رفته کلید اینتر کام روی دستگاه مادر رو به مدت 5 ثانیه نگه داری ببینی گوشی روی مادر ست میشه یانه.

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
من يك تلفن مدل PANASONIC KX-TCD735AX دارم ولي گوشي با مادر ست نيست. وقتي گوشي رو روي مادر ميذارم يه بيپ صدا ميده ولي...
ميخواستم بدونم چطوري بايد ستش كنم ؟ آيا كد يا قلق خواصي داره ؟ خواهش ميكنم دوستان خيلي واجبه لطفا كمك كنيد.

با سلام
شما 2 تا پست شبيه هم دادين..........

داداش براي اينکه کارت راحت تر بشه کارهايي که خودت انجام دادي رو بگو و در چه صورتي اين اتفاق افتاد:ضربه-آب خوردگي..........
شما ابتدا از طریق دفترچه راهنما گوشی را با مادر ثبت کن شاید خارج شده باشه یادم میاد از طریق گوشی وارد منو می شدیم و چند عدد و میزدیم بعد دکمه اینترکام در مادر رو نگه میداشتیم و بعد در گوشی OK
اگه نشد:
ابتدا با يه باطري مطمئن تست کن
اگر مقدوره عيب رو محدود کن با يک مادر ديگه يا دستي ديگه آزمايش کن که بفهمي ايراد از مادر يا دستي
شما مدار گوشي رو باز کرده و سرويس کنيد و يک هيت نرم هم بکشيد .

يا علـــــــــي

organce

کاربر vip
vip
کاربر
2011-02-21
3
6
پاسخ : كمك (ست نبودن مادر و گوشي تلفن پاناسونيک مدل PANASONIC KX-TCD735AX ) كمك

دوست عزیز علت بوجود آمدن ایراد رو ذکر نکردی.
اگه ضربه خورده ایراد سخت افزاریه و گوشی باید باز بشه.
اما اگه با کد دادن گوشی از ست خارج شده باید وارد منوی گوشی بشی و در قسمت رجیستر رفته کلید اینتر کام روی دستگاه مادر رو به مدت 5 ثانیه نگه داری ببینی گوشی روی مادر ست میشه یانه.

مرسي عليرضا جون همين كار رو انجام دادم و ست شد. خيلي ممنون از اينكه....

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
من یه گوشی پاناسونیک از نوع فکس دار دارم که گوشی با بیس ست نیست و روی گوشی مینویبسه ( نو اینک تو بیس) لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چطوری گوشی با بیس ست میشه
با تشکر
مل گوشی kx-fg 2452

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام دکمه اینتر کام را سه ثانیه فشار داده سپس دکمه منو وبعد دوبار عدد0 وسپس دکمه اوکی را فشار دهیذ
تا با بیسیم ست شود اگر مشکلی بود اعلام کنید موفق باشید
سلام
من یه گوشی پاناسونیک از نوع فکس دار دارم که گوشی با بیس ست نیست و روی گوشی مینویبسه ( نو اینک تو بیس) لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چطوری گوشی با بیس ست میشه
با تشکر
مل گوشی kx-fg 2452

بالا