آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: زوم دروبین مدار بسته ؟

black_jay

کاربر
2008-11-04
11
2
سلام
می خواستم بدونم دوستان واسه محیط باز چه دروببنی رو پیشنهاد می کنن زوم داشتن دروبین واسم مهم است طوری که بشه از 40 50 متری اگه کسی رد می شه روش زوم کرد طوری که تصویرش قابل شناسایی باشه

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
درود .
منظورتون از زوم بعد از ضبط هست یا در هنگام مشاهده مستقیم تصویر دوربین ?
اگه بعد از ضبط میخواید زوم کنید بسته به مقدار نیاز زوم باید کیفیت دوربین و کیفیت DVR رو در نظر بگیرید .
اما اگه برای مشاهده زنده ی تصویر مد نظر هست دوربین های زوم دار که مجهز به موتور برقی برای زوم و فوکوووس هستند میتونید با استفاده از رابط سریال و با یک دستگاه کنترل ( برخی DVR ها این امکان رو سر خود دارند ) اقدام به زوم دوربین کنید :)

black_jay

کاربر
2008-11-04
11
2
تصویر زنده رو می دونم با اسپید دام می شه این کار انجام داد به راحتی ،تصویر بعد از ظبط هم مهم هست واسم یعنی بیشتر هدف رو تصویر بعد از ظبط هست ، کیفیت زوم تو تصویر ظبط شده

black_jay

کاربر
2008-11-04
11
2
می دونم اسپید دام تو انالوگ بهتره ،
ولی نمی خوام اونقدر هزینه کنم تو فاصله 30 متر بخوام زوم کنم اصلا به صرفه نیست اسپید دام .

بعد واسه فیلم ظبط شده هم جوابی دریافت نکردم اگه اطلاعی دارین ممنون می شم

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
زوم بعد از ضبط فقط به کیفیت تصویر دوربین و دی وی آر بستگی داره که با زوم ، دچار کاهش کیفیت نشه . مورد دیگه ای نداره . کیفیت فایل ضبط شده دی وی آر از تصویر زنده ای که نمایش میده پایین تره همیشه. این رو در نظر داشته باشید . برای تست ، فیلم گرفته شده رو playback کنید

black_jay

کاربر
2008-11-04
11
2
فیلم ظبط شده ای ندارم ، من مشکلم انتخاب یه دروبین هستی که زوم خوب اپتیکال و دیجیتال داشته باشه ، تا 60 یا 70 متر ، دوستانی که کار کردن می خوام نظر بدن ،

hamed-67

کاربر
2013-04-01
12
23
سلام با توجه به زوم اپتیکال و دیجیتال که مد نظرتونه من دوربین های صنعتی فول اچ دی البته باید دی وی ار هم فول اچ دی باشه دوربین صنعتی مناسب برای مکانهای بیرون طراحی شده و میتونی توسط لنز های ثابت یا وری فوکال زوم انجام بدین بهترینم که بتونیم دوربین در اختیارمون باشه و زوم انجام بدیم همون اسپید دام بود که دوستان گفتن البته عیب زوم توسط دوربین صنعتی با توجه به نیاز شما اینه که هر موقع بخاین زوم داشته باشین روی محیط خاص باید بیان لنز را تنظیم کنین

بالا