آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن پاور گرین 530AB

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
آخه، چطوری، پشت این برد ، قطعات smd. نیستن، چطوری روشن کرده، 😁😉
درود،
به نظر میرسه که این قطعاتی که میفرمایید، به شکل کارخانه ای مونتاژ نشدن.

abbas_1m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2010-01-20
305
363
زاهدان
آخه، چطوری، پشت این برد ، قطعات smd. نیستن، چطوری روشن کرده، 😁😉
تو خیلی از بردها مخصوصا تو برد تلویزیون که هردوبرد یک شماره دارند کارخونه با تغییر ورژن قطعات و مسیرهایی رو تغییر میده.

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
احسنت به شما استاد بزرگوار ، به این موضوع توجه نکردم. 🙏🙏🙏🌷🌷🌷

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
سلام بر استاید، یک پاور گرین 535ab واسم آوردن. که ولتاژ سیم سبز و بنفش نیم ولته، خیلی روش کاز کردم. بیشتر قسمتها رو چک کردم. اکثرا سالم هستن. دوستانی که تجربه دارن. میشه راهنمایی کنن.

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
سلام بر استاید، یک پاور گرین 535ab واسم آوردن. که ولتاژ سیم سبز و بنفش نیم ولته، خیلی روش کاز کردم. بیشتر قسمتها رو چک کردم. اکثرا سالم هستن. دوستانی که تجربه دارن. میشه راهنمایی کنن.
ولتاژ پایه آند-کاتد اپتو کوپلر رو بررسی کنید.
البته با این شرایط یا اتصال کوتاه در مسیر سیم بنفش وجود داره ، یا اینکه در بخش گرم مشکل وجود داره.

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
من اپتوکوپلر رو درآوردم. بازم روی پایه های ورودی اپتوکوپلر استندبای ۰،۵ ولت رو داشتم. البته توی پاور سالم نمونه این پاور که دارم. من تست گرفتم. پایه های آند و کاتد اپتوکوپلر 0,6 داشتم در حالت استندبای، به نظر من این نشون میده که بخش گرم سالم باشه، و یک اتصالی در همون بخش سرو مدار هست که نمیزاره پاور استارت بشه. آیا شما تجربه این رو داشتید؟؟

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
من اپتوکوپلر رو درآوردم. بازم روی پایه های ورودی اپتوکوپلر استندبای ۰،۵ ولت رو داشتم. البته توی پاور سالم نمونه این پاور که دارم. من تست گرفتم. پایه های آند و کاتد اپتوکوپلر 0,6 داشتم در حالت استندبای، به نظر من این نشون میده که بخش گرم سالم باشه، و یک اتصالی در همون بخش سرو مدار هست که نمیزاره پاور استارت بشه. آیا شما تجربه این رو داشتید؟؟
با تست بوق مولتی متر بررسی کنید که آیا بین سیم بنفش و مشکی پاور ، اتصال کوتاه وجود داره؟
آیا خروجی تغذیه آیسی کنترلر هم سالم هست و اتصال کوتاه نداره؟

بالا