آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن نمایشگر ترازوی دیچیتالCAMARY

سلام ودرود براساتیدگرامی ترازوی دیچیتال کمری مارکCAMARY مشتری میگه بردم باطری تعوبض کردن حالا نمابشگرعداد رانشان نمی دهد ولی نوربکلایتها وصحفه کلید وقسمتهای دیگرهمه کار میکندفقط نمایشگرعدادراندارد لطفا راهنمای فرماید اگه بتوانم عکس هم اپلود میکنم ممنون ازشما بزرگوارن

اساتیدلطفاکمک کنید کدام قسمت امکان دارد مشکل پیدا کرده باشه که شماره عددها رانشون نمی دهه خیلی ممنون

پیوست‌ها

• 324.6 کیلوبایت بازدیدها: 22
  • 450.5 کیلوبایت بازدیدها: 21

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنیدخیلی ممنون انشاالله زنده وسلامت باشید
سلام
4 تا پیچ LDC را که به قاب بسته تا حدودی محکم کنید،کابل ارتباط مربوطه بررسی کنید،ممکن است قطعی یا لحیم سردی کانکشن.
ضمناٌ ممکن است LDC را باز کرده باشند،برعکس جا ده و یا نوار ژله ای ارتباط با شیشه LDC بررسی کنید.

با سلام همکار عزیز لطف کن کابل ارتباطی را کامل چک کن بیشتر مواقع ایراد از این قسمت می باشد اگر حل نشد ببین ولتاژ 3.3 ولت را در برد نمایشگر دارید با تشکر

سلام
4 تا پیچ LDC را که به قاب بسته تا حدودی محکم کنید،کابل ارتباط مربوطه بررسی کنید،ممکن است قطعی یا لحیم سردی کانکشن.
ضمناٌ ممکن است LDC را باز کرده باشند،برعکس جا ده و یا نوار ژله ای ارتباط با شیشه LDC بررسی کنید.
سلام ممنون ازراهنمایتان ولی بازنکردن نمایشگرچندتا داره در دوقسمت جلو وپشت ونو اون فرق میکنه اگه به تصویر برد دقت کنید بردش ایسی قرری سیاه رنگ داره

با سلام همکار عزیز لطف کن کابل ارتباطی را کامل چک کن بیشتر مواقع ایراد از این قسمت می باشد اگر حل نشد ببین ولتاژ 3.3 ولت را در برد نمایشگر دارید با تشکر
سلام وتشکراقای مهندس روی بردایسی رگولاتو3.3داره وولتاژگرفتم روی برد3.2ولت موجوده؟ ولی قسمتهای نمایشگر که دوقسمت است جلو وپشت وهرکدام ابسی پرسی وقیری داره احتمال خرابی انها هست؟ چون فقط دویاسه مقاومت داره وهمون ابسی قیری لطفا وراین مورد راهنمایی بفرماید چطورازسلامت نمابش گرمطمین شوم سعی میکنم تصویری بهتری فردا ارسال کنم لطفا دقت بفرمایدنوع نمایشگراون راممنون ازشماهمکارگرامی

سلام وتشکراقای مهندس روی بردایسی رگولاتو3.3داره وولتاژگرفتم روی برد3.2ولت موجوده؟ ولی قسمتهای نمایشگر که دوقسمت است جلو وپشت وهرکدام ابسی پرسی وقیری داره احتمال خرابی انها هست؟ چون فقط دویاسه مقاومت داره وهمون ابسی قیری لطفا وراین مورد راهنمایی بفرماید چطورازسلامت نمابش گرمطمین شوم سعی میکنم تصویری بهتری فردا ارسال کنم لطفا دقت بفرمایدنوع نمایشگراون راممنون ازشماهمکارگرامی

پیوست‌ها

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
درود
مهندس جان گمان نمیکنم شما کار زیادی بتونید روی برد انجام بدید خصوصا که آی سی هام قیری هستن
مشتری هم گاهی اوقات واقعیت را نمیگه خصوصا که خودش دستکاری کرده باشه
ولتاژ ها ، سیم های رابط ، مقاومت های فیوزی یا کم اهم و کلیدها را با دقت بررسی کنید
ممکنه مشتری کابل مثبت و منفی را جابجا متصل کرده باشه و یا ولتاژ بالاتری اعمال کرده باشد که باعث ایجاد مشکل شده باشد

بازهم منتظر بمانید دوستانی که مهارت در ترازوهای دیجیتالی دارن بهتر و بیشتر میتونن راهنمایی کنند

درود
مهندس جان گمان نمیکنم شما کار زیادی بتونید روی برد انجام بدید خصوصا که آی سی هام قیری هستن
مشتری هم گاهی اوقات واقعیت را نمیگه خصوصا که خودش دستکاری کرده باشه
ولتاژ ها ، سیم های رابط ، مقاومت های فیوزی یا کم اهم و کلیدها را با دقت بررسی کنید
ممکنه مشتری کابل مثبت و منفی را جابجا متصل کرده باشه و یا ولتاژ بالاتری اعمال کرده باشد که باعث ایجاد مشکل شده باشد

بازهم منتظر بمانید دوستانی که مهارت در ترازوهای دیجیتالی دارن بهتر و بیشتر میتونن راهنمایی کنند
درودبرشما حقیقت راگفتید یک دنیا ممنون همون طور که فرمودید سیم های ارتباطی راتست میکنم خیلی لطف کردید

بالا