آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن ماندن آبگرمکن B15

mardtanhayeshab

کاربر
2007-11-11
2
0
سلام آبگرمکن دیواری بوتان مدل بی15 دارم که به سختی با باز کردن آب گاهی روشن میشد . کلیه قطعات لاستیکی و دیافراگم عوض کردم همچنین یک قطعه برنجی که بصورت پیچ هست و در قسمت خروجی آب سرد به سمت رادیاتور پیچ میشود را تعویض کردم که با تعویض آن قاعدتا باید با کمترین فشار آب آبگرمکن روشن بشود . حالا اتفاقی که افتاده اینه که وقتی دستگیره تنظیمی بالا رو از حالت شمعک میارم وسط آبگرمکن اصلا با باز کردن شیر آب روشن نمیشه !!! و وقتی میگذارم سمت چپ بدون اینکه شیر آب باز باشه بلافاصله روشن میشه و روشن میمونه میمونه !!! .... فکر کنم شاید یک قطعه بد وصل کردم سر جاش چون دستگیره تنظیم دبی آب که پایین هست هیج تاثیری نداره باز و بسته کردنش و دستگیره بالا تو حالت وسط اصلا کار نمیکنه . یک سوال هم دارم فنری که بین مشعل و قسمت پایین هست باید قسمت فلزیش به سمت مشعل باشه یا روی قطعه برنجی گداشته بشه ؟؟؟ اگه یک دیاگرام یا عکس هم دارید اینجا بگذارید عالی میشه . تشکر

mostafa888

کاربر
2014-05-10
1
0
سلام
اون فنری باید به سمتی باشه که اون واشر توری مانند قرار داره و اون قطعه فلزی باید به سمت پمپ ورودی اب باشه و ضمنا روی پمپ ورودی و خروجی یه پیچ هست که با کمی چرخوندنش باید مشکلتون حل شه اگر میتونید عکسی از دستگاهتون بزارید بیشتر میتونم کمک کنم

ALIREZA050

کاربر
2014-08-06
8
4
سلام . قطعات رو درست جمع نکردی . به همین دلیل دستگاه روشن میمونه

بالا