آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: رجیستر نشدن سینوس700 تلکام آلمانی

idealsystem

کاربر
2010-09-20
6
3
سلام دوستان
این دستگاهt com sinus 700 بظاهر آلمانی اما ساخت چین یک سال کار میکرده از باطری ها هم مطمن هستم انرژایزر انداختم 3 تا نیم قلمی دونهای 15000 ! اخیرا روی یک خطPCM وصل شده بود که بعد از چند ماه با زنگ خوردن گوشی هنگ کرده یا خاموش میشده و اخیرا ریست شده و ست نمیشه با پایه، از ابتدا مصرف باطریش خیلی زیاد بود یعنی شما یکم تو منوهاش بچرخی واسه ست کردن و تنظیمات باطری رو کامل میخوره!بعد از ریست شدن اخیر با دادن کد زیر بیس که به کد پارک معرفی میشه در منوال المانی و حتی با دکمه روی بیس دیگه همدیگر رو پیدا نمیکنند تو منوها سراغ ریست فکتوری که میرم قبلا چند تا گزینه داشت الان فقط ریست دفترچه تلفن رو داره!شک من به اینه که گزینههای دیگش مربوط به بیس بوده و اونجاذخیره میشده و واسه زمانی بوده که ارتباط داشتند قبلا؟آخه یادمه که یکسری از تنظیمات روی بیس رو بعد از ست شدن و بعد از دادن پین کد انجام میداد،ضمنا وقتی سراغ منوتعویض پین کد میرم میگه موجود نیست!!!؟؟؟هندست رو باز کردم که ببینم چه خبره ،پشیمون شدم مثل برد موبایل بود!!!
ممنون میشم علاوه بر راهنمایی در رفع مشکل مذکور بفرمایید که تنظیمات امنیتی پین کد و غیره رو پایه ست میشه یا روی گوشی چون ظاهرا هر دو ایپرام دارند موندم الان که ریست شده گوشی آیا پین کد رو قبل از زدن کد پارک یا همن کد زیر بیس درست میزنم؟؟؟

خودمم دیگه دارم هنگ میکنم و ست نمیشم والا:busted_red:

hamid810

کاربر
2016-08-19
1
0
سلام دوستان وقت همگی بخیر من یه گوشی قدیمی تلکام آلمانی مدل TEL 02/2دارم هر کاری میکنم شماره گیریش به حالت تن نمیره از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه . ممنون

بالا