آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمای کپی کردن از فایل یک آی سی در پروگرامر TNM5000

Kamal2013

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-01-27
331
1,112
باسلام

لطفا منو راهنمایی کنید که چطوری از یک آی سی کپی برداری کنم چون من از خواندن از قطعه استفاده میکنم فایل را ناقص کپی میکند؟؟؟؟؟؟

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
لطفا شماره قطعه خود را مشخص کنید

اگر میکرو است
فیوزها را هم باید توسط دکمه تنظیمات قطعه بخوانید و کپی کنید

باسلام

لطفا منو راهنمایی کنید که چطوری از یک آی سی کپی برداری کنم چون من از خواندن از قطعه استفاده میکنم فایل را ناقص کپی میکند؟؟؟؟؟؟

Kamal2013

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-01-27
331
1,112
هرقطعه رو که میخوام ازش کپی بگیرم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
مثلادی وی دی یا آی سی به شماره W25Q64

و چطوری بدونم اون آی سی فیوزی میباشد؟؟؟؟
وبرای فیوزی چکار کنم

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
این قطعه فلش سریال است و فیوز ندارد. قطعه اصلی را گذاشته شناسایی خودکار را زده و دکمه خواندن را میزنید.
ذخیره فایل را زده یک فایل 8 مگی ایجاد میشود یکبار آی سی را با این فایل مقایسه کرده و در صورت صحیح بودن ای سی
که میخواهید پر کنید را گذاشته آنرا پاک کرده و ریختن برنامه وسپس مقایسه با قطعه را بزنید.
در صورتی که همه مراحل بدون خطا انجام شود عملیات صحیح بوده و در صورت کار نکردن مدار مورد تعمیر تقصیری متوجه
پروگرامر نیست در اینصورت سعی کنید از یک آی سی دیگر استفاده کنید ( خرابی آی سی )
در مورد آی سی W25Q64 یک شماره سریال اختصاصی برای هر آی سی وجود دارد که در صورت حساسیت مدار شما به این شماره
سریال با کپی کردن برنامه کار نخواهد کرد . در اینصورت یا باید شماره سریال هک شود یا آی سی پر شده از نمایندگی مجاز دریافت کنید

هرقطعه رو که میخوام ازش کپی بگیرم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
مثلادی وی دی یا آی سی به شماره W25Q64

و چطوری بدونم اون آی سی فیوزی میباشد؟؟؟؟
وبرای فیوزی چکار کنم

masoudd_g

کاربر
2014-04-21
1
1
با سلام.چطوری میتونم فایل هگز یه آی سی قفل شده رو در بیارم.pic16f676.مال کلید cng ماشینه ولی قفله نمیشه کبی کرد

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
سلام
با پروگرامر آی سی قفل را نمیشود خواند.

با سلام.چطوری میتونم فایل هگز یه آی سی قفل شده رو در بیارم.pic16f676.مال کلید cng ماشینه ولی قفله نمیشه کبی کرد

bluewolf

کاربر
2023-11-23
1
0
تهران
سلام دوستان من یک ایسی رو بخوام بخونم اولا از کجا بفهمم قفل هست؟ دوما چطور میتونم کپیش کنم؟

بالا