آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمای تعمیر سرویس منوال ماکروویو های سامسونگ

zduni1

کاربر
2013-08-22
1
1
با سلام وخسته نباشيد
ضمن تشكر از سايت پر بار شما خواهشمند است در صورت امكان من را در مورد مشكلي كه دارم راهنمايي بفرماييد من يك دستگاه فر مايكروويو سامسونگ مدت m23o dnدارم كه صفحه مانيتور آن روشن ميشه ولي كار نميكنه و لامپ داخلي آن نيز روشن نميشود البته قفل امنيتي ودرب آن نيز چك نموده ام درست است امكان داره بفرماييد چگونه مي توانم مشكل آن را رفع كنم
با تشكر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,709
(تبرستان) آمل
با سلام وخسته نباشيد
ضمن تشكر از سايت پر بار شما خواهشمند است در صورت امكان من را در مورد مشكلي كه دارم راهنمايي بفرماييد من يك دستگاه فر مايكروويو سامسونگ مدت m23o dnدارم كه صفحه مانيتور آن روشن ميشه ولي كار نميكنه و لامپ داخلي آن نيز روشن نميشود البته قفل امنيتي ودرب آن نيز چك نموده ام درست است امكان داره بفرماييد چگونه مي توانم مشكل آن را رفع كنم
با تشكر

به نام خدا
از تاخیر به وجود آمده عذر خواهی میکنم
دوست گرامی
اول بفرمایید عیب دقیق چیه؟
به احتمال زیاد از توضیح شما 90% از سیستم کی برد دستگاه میباشد که فرمان را اجرا نمیکند کی بر د بررسی شود و موارد با تست بیشتر اعلام گردد
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,709
(تبرستان) آمل
با سلام مایکرویو سامسونگ مدل GE280S روشن میشود ولی داغ نمی کند برای تعمیرش چکار کنم من خودم فنی کار هستم ولی احتیاج به راهنمایی دارم

به نام خدا
سلام
دوستان و کاربران محترم
mohammadtak
و
adel_s51
لطفا قوانین سایت را رعایت کنید
شما در تاپیک درخواست سرویس منوال عیب مطرح کردید لطفا به بخش اصلی مراجعه و موضوع جدید مطرح تا پاسخ داده شود
کاربر محترم adel_s51 ضمن عدم توجه شما هم به این موضوع از این پس حتما در بخش مایکروفر بدلیل خطرات خیلی زیاد کار با مایکرویو حدالمکان سعی کنید پاسخ ندهید و خصوصا به کربران عادی که vip نیستند و حتما قبل از پاسخ به عیل به کربر عوارض و خطرات کار را اعلام کنیر
پست های نابجای شما حذف میشود

mafsharimehr

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-06-14
23
38
سلام لطفا اگر كسي سرويس منوال ماكروويو سامسونگ مدل CE3760F رو داره ارائه بده با تشكر

shakila21

کاربر
2018-04-04
1
0
سلام. میخواستم خواهش کنم در صورت امکان دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر سامسونگ مدل combi CE375kf رو قرار بدید. من این ماکروفر رو حدود 12 سال پیش خریدم و دفترچه راهنماشو گم کردم متاسفانه و چون قدیمیه تو نت نتونستم پیدا کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

prestige

کاربر
2007-09-11
19
17
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مهندسین عزیز من راهنمای سرویس مایکروفر سامسونگ مدل Sami11 رو میخوام مشگل ارور e32 مربوط به سنسور وزن هستش .کسی این سنسور رو داره ؟

Mensur.262

کاربر vip
کاربر
2022-06-26
1
0
35
سلام دوستان کسی pcb دیاگرام مدل MG402MADXBB رو داره . خیلی کارمون گیره

2023-04-22
6
4
تهران
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مهندسین عزیز من راهنمای سرویس مایکروفر سامسونگ مدل Sami11 رو میخوام مشگل ارور e32 مربوط به سنسور وزن هستش .کسی این سنسور رو داره ؟
برد لودسل (سنسور وزن)از سوکت جدا میکنیم ودیگرمورد استفاده قرارنمی گیرد.به سرسوکت ورودی یک عدد مقاومت 10Kیکی از منفی به پایه VS و یکی دیگه از5 ولت به پایه VS لحیم میکنیم .

بالا