آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در مورد تعمیر دوربین uniview

ibm5894

کاربر
2018-08-22
71
32
با سلام، دوستان محترم دوربین ipc 2122SR3 یونی ویوو UNIVIEWهست که ip نمیده و ic RTL8201F رو ۳ بار عوض کردم،ترانس شبکه رو ۳ بار عوض کردم،CPUو RAMرو با فلکس حرارت دادم و تکون دادم و کابل عوض کردم و کل برد هم حرارت ملایم گرفتم، ولی خبری نشد! الان هم برق میاد و IRروشن میشه و نرمال خاموش میشه و آمپرکشی هم نرماله با POE هم چراغ ها یک ثانیه روشن میشه و باز خاموش و همون روال تکرار میشه....

پیوست‌ها

• 402.1 کیلوبایت بازدیدها: 13
  • 404.5 کیلوبایت بازدیدها: 11
  • 435 کیلوبایت بازدیدها: 11
  • 454 کیلوبایت بازدیدها: 12

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک
سلام.
ولتاژ روی تمام سلف ها داری؟ ولتاژ رم، پردازنده و آی‌سی فلش را اعلام کن.
مدار مادون قرمز را قطع کن در طی تعمیر.
آیا روی برد rx و tx داره؟
دمای cpu یا رم زیاد نیست؟

ibm5894

کاربر
2018-08-22
71
32
ولتاژها اگه نباشن مدار بطور عادی که کار نمیکنه,ir بطور نرمال خاموش روشن نمیشه،دمای همه چی کاملا"ok هست

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
با سلام، دوستان محترم دوربین ipc 2122SR3 یونی ویوو UNIVIEWهست که ip نمیده و ic RTL8201F رو ۳ بار عوض کردم،ترانس شبکه رو ۳ بار عوض کردم،CPUو RAMرو با فلکس حرارت دادم و تکون دادم و کابل عوض کردم و کل برد هم حرارت ملایم گرفتم، ولی خبری نشد! الان هم برق میاد و IRروشن میشه و نرمال خاموش میشه و آمپرکشی هم نرماله با POE هم چراغ ها یک ثانیه روشن میشه و باز خاموش و همون روال تکرار میشه....
سلام
تعویض بدونه دلیل خود باعث
عیب می شود تا به قسمتی مشکوک نشدی یا قطعه ای معیوب نبود قطعه ای را تعویض نکن خود هیت روی رم ان می تواند باعث باگ دار شدن رم شود اول باید عیب یابی دقیقی بکنی برای مثال ببین ایا تغذیه تمام سیستم فعال است ایاsentیاReceivمیشود ایا می توانی از ان پینگ بگیری وغیره بعد اقدام به چک های سخت افزاری کنی این را براساس تجربه خودم که یکی از موارد کاریم تعمیر تجهیزات حفاظتی وامنیتی است می گویم

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک

ولتاژها اگه نباشن مدار بطور عادی که کار نمیکنه,ir بطور نرمال خاموش روشن نمیشه
دوست عزیز، روشن و خاموش شدن نرمال و حتی غیرنرمال IR، ارتباطی با صحت کارکرد برد نداره و دلیلی بر سالم بودن برد پردازش تصویر نیست.

ولتاژهای تمام سلف‌ها را روی تصویر مشخص کن.

از کجا میدونی برد روشن میشه؟ از روی LED برد، چراغ LAN یا شناسایی کلی شبکه؟

ibm5894

کاربر
2018-08-22
71
32

دوست عزیز، روشن و خاموش شدن نرمال و حتی غیرنرمال IR، ارتباطی با صحت کارکرد برد نداره و دلیلی بر سالم بودن برد پردازش تصویر نیست.

ولتاژهای تمام سلف‌ها را روی تصویر مشخص کن.

از کجا میدونی برد روشن میشه؟ از روی LED برد، چراغ LAN یا شناسایی کلی شبکه؟

ibm5894

کاربر
2018-08-22
71
32
ولتاژ 1#3.3#5#2.8#1.8 #12 هست توو مدار دیگه، وگرنه ir که خود بخود روشن نمیشه، فقط شبکه ندارم همین

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک
دوربین هایی که آی پی نمیده دو حالت داره:

حالت اول: با اتصال کابل، آداپتور lan رایانه فعال میشه (آی پی داریم)
حالت دوم: با اتصال کابل، آداپتور lan رایانه فعال نمیشه.

حالت اول باز دو حالت داره:
آی پی پینگ داره: فریمور باید آپدیت بشه
آی پی پینگ نداره: معمولا با فلش درست میشه.

اما حالت دوم: در این مورد ابتدا مشکل سخت افزاری متصوره و اگر از نبود ایراد سخت افزاری اطمینان داشتیم, باید فلش بشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ibm5894

ibm5894

کاربر
2018-08-22
71
32
ممنون از وقت شما، فایل از یکی از همکاران گرفتم گویا خراب بود اصلا بوت نمیکنه،بهشم میگم میگه نه درسته! حداقل واسه خودش بوت میکنه!

بالا