آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: راهنمایی در تعویض فلت ال سی دی

kolber

کاربر
2014-11-02
15
18
من دارم دوره تعمیرات تلفن و میگذرونم میخواستم بدونم اون فلتی که به خود الی سی دی اتو شده رو بخوام عوض کنم: وقتی که فلت خودشو از ال سی دی جدا میکنم باید اون خط های مشکی که رو ال سی دی از چسب اون فلت باقی مونده پاک کنم یا نیازی به پاک کردن نیست و فلت جدید و همونجوری رو ال سی دی اتو کنم ؟
دقیقا باید همونجا بگذارم و اتو کنم ؟ ممنون میشم جواب بدید

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
پاسخ : امکانش هست جواب سوالمو بدید ؟؟

سلام
من خودم تلفنتعمیر نمیکنم ولیدیدم که دوستانی که تعمیر میکنن اول فلت قبلیو کامل برمیدارن و جایه اونو با نوکه پیچ گوشتی کامل پاک میکنن تا باقی مونده فلته قبلی برداشته بشه و بعد فلته جدید رو نصب میکنن

اما این که فلته جدید رو با چه جزئیاتی نصب میکنن تا حالا دقت نکردم ولی مشخصه که باید دقیقا رویه همون خط های رویه شیشه نمایشگر نصب بشه

kolber

کاربر
2014-11-02
15
18

اگر پاک کنم که کل اون خط های مشکی از بین میره و نمیدونم باید رو کجا گذاشته بشه که اتو کنم - میشه واسم سوال کنید ممنون میشم

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com

اگه روی برد منظورتونه که واضحه،دقیقا خطها باید با خطهای طلایی برد سینک بشه،در مورد ال سی دی هم همینطوره اگه بعد تمیز کردن یکم زیر نور چپ و راست کنید نقاط اتصالشو میبینید که فلتباید رو اون بیفته .

Sent from my AXPAD 7E01 using Tapatalk

باباخاني

ناظم انجمن
2010-12-18
6,493
74,604

من دارم دوره تعمیرات تلفن و میگذرونم میخواستم بدونم اون فلتی که به خود الی سی دی اتو شده رو بخوام عوض کنم: وقتی که فلت خودشو از ال سی دی جدا میکنم باید اون خط های مشکی که رو ال سی دی از چسب اون فلت باقی مونده پاک کنم یا نیازی به پاک کردن نیست و فلت جدید و همونجوری رو ال سی دی اتو کنم ؟
دقیقا باید همونجا بگذارم و اتو کنم ؟ ممنون میشم جواب بدید

به نام خدا
شماباید طریقه نصب ال سی دی گوشی های موبایل را جستجوکنید به جواب
سوالتون میرسید

kolber

کاربر
2014-11-02
15
18

ببخشید من اگر بخوام مسیر زنگ و با مشکل کلید هوک در تلفن دنبال کنم باید توسط مولتی متر از کجا شروع کنم ؟
یه سریا میگن فقط این دو مشکل و باید از دو پایه وسط کلید هوک دنبال کرد ؟ درسته ؟ممنون

javad44

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
5
2

سلام دوست عزیز .حتما اول با تینر 10000 بایه پنبه محل فلات جدا شده راخوب تمیز کن تا گرافیت فلت قبلی پاک بشه ومحل فلت سفید یا زرد هس ومشخصه وبعد فلت جدیدا بزار اتوکن

بالا