آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دي وي ار رستر مدل RS-416LS راه اندازي نميشود

AAZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-12-18
255
1,713
با سلام و خسته نباشيد خدمت همكاران محترم: يكدستگاه دي وي ار رستر مدل فوق مشتري اورده راه اندازي نميشه
فقط چراغ قرمز پاور روشنه و پس از حدودا نيم دقيقه يا كمتر و بيشتر چراغ اچ دي دي نيز روشن شده باضافه چند ال اي دي كه درون مدار روشن ميشه تا همين حد مونده و بيشتر از اين راه اندازي نميشه ضمنا بنده در مورد دي وي ار اطلاعاتم بسيار پايين است
لذا چونكه بخاطر نياز به فراگرفتن راه اندازي اين دستگاه چه سخت افزاري چه نرم افزاري خواهشمندم بنده را ياري بفرماييد
اگه نياز به فايل فلش يا از اين قبيل داره محبت نموده برام بذاريد و اگه مقدوره فيلم اموزشي طريقه استفاده يا راه اندازي و تعمير ان را نيز
در سايت بگذاريد بسيار ممنون خواهم شد پيشاپيش از شماها كمال تقدير رو دارم ارادتمند :
احمدي زاده

AAZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-12-18
255
1,713
با سلام : همكاران محترم نياز به راهنمايي شما دارم :
لطفا بفرماييد كه معمولا بيشترين خرابيهاي دي وي ار در رابطه با روشن نشدن و بالا نيومدن چي ميتونه باشه ؟
چنانچه راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم با تقديم احترام :
احمدي زاده.

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,452
تو همین نزدیکی ها
با سلام و خسته نباشيد خدمت همكاران محترم: يكدستگاه دي وي ار رستر مدل فوق مشتري اورده راه اندازي نميشه
فقط چراغ قرمز پاور روشنه و پس از حدودا نيم دقيقه يا كمتر و بيشتر چراغ اچ دي دي نيز روشن شده باضافه چند ال اي دي كه درون مدار روشن ميشه تا همين حد مونده و بيشتر از اين راه اندازي نميشه ضمنا بنده در مورد دي وي ار اطلاعاتم بسيار پايين است
لذا چونكه بخاطر نياز به فراگرفتن راه اندازي اين دستگاه چه سخت افزاري چه نرم افزاري خواهشمندم بنده را ياري بفرماييد
اگه نياز به فايل فلش يا از اين قبيل داره محبت نموده برام بذاريد و اگه مقدوره فيلم اموزشي طريقه استفاده يا راه اندازي و تعمير ان را نيز
در سايت بگذاريد بسيار ممنون خواهم شد پيشاپيش از شماها كمال تقدير رو دارم ارادتمند :
احمدي زاده

سلام
اقای احمدی زاده دستگاه های دی وی ار جدیدا وارد بازار شده
و در صد خرابی فعلا پایین هست
ولی بالا نیامدن دستگاه علت های مختلفی میتونه داشته باشه
شما ابتدا خازن های قسمت تغذیه را تعویض کنید
ولتاژهای خروجی تغذیه را چک کنید
اگه نتیجه نگرفتید ای سی فلش را پروگرام کنید

AAZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-12-18
255
1,713
با درود فراوان به شما جناب شامي عزيز :

بنده هم براي
فايل فلش اين دستگاه مانده ام اگر كسي باشد كه برايم بگذارد بسيار ممنون خواهم شد.

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
دوست محترم فایل فاش دستگاه شما را من دارم ولی متاسفانه نمی توانم پیوست را انجام دهم درصورت لزوم ادرس خودرا برایم میل نموده تا ارسال کنمINFO@IRANSLOT.COMواگر با پروگرم کردن راه نیوفتاد باید ابتدا IC CLOCKوقسمت Interruptرا چک کنید که احتمال خرابی انها خیلی بیشتر از برنامه فلش می باشد باتشکر
معماریان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khoshbin
بالا