آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: دور خشک نرفتن samsung 1075

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
با سلام
یک لباسشویی دیدم که به دور تند وقتی می خواهد برسد و لباسها را خشک کند در همان دقیقه 9 می ماند و به دور تند نمی رود و فقط برای خوش می چرخد و بعد باز می گردد .
سامسونگ 1075 6 کیلیویی می باشد .
به نظر شما مشکل باید از کجا باشد ؟​

kotlas

کاربر
2008-06-04
23
39
مشهد
با سلام
من هم یک ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1482T دارم که زمانی که به آبکشی و دور تند میرسه یک صدای هووووو میده و نمیچرخه
دوستان میتونن راهنمایی منن
در ضمن برق ای ساختمان چند روزیش 2فاز شده و بر اثر این اتفاق تعدادی از لوازم برقی مثل ماشین ظرفشویی و ماکروویو سوخت، بعد از اون اتفاق یک مدت حدود 2 هفته ماشین لباسشویی مذکور کار میکرد و الان دچار این مشکل شده. آیا این مشکل میتونه مربوط به 2فاز شدن دوهفته پیش باشه و الان خودشو نشون بده؟؟؟
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rodbast90

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
با سلام
بنده از آن نفر پرسیدم.
گفت که چند سالی بود وقتی کار لباسشویی تمام می شد آن را خاموش نمی کرد و می گذاشت خود دستگاه خاموش شود .
بنابر پیشنهادی که به وی دادم و دستگاه لباسشویی درست شد این بود که 7 ساعت از برق بکشد بیرون تا کلا برق از لباسشویی تخلیه شود .
پس از آن درست شد و تاکید کردم به طور دستی لباسشویی را خاموش کند و به امید دستگاه نباشد .
الحمدالله به خیر گذاشت با این اوضاع بد اقتصادی.​

mahdi vafaei

کاربر
2014-02-24
25
45
با سلام
اگر لباسشوئی شما در 10 دقیقه آخر روی دور خشک کن نمیرود و آهسته به چپ و راست گردش میکند به دلیل آنست که دستگاه شما نمیتواند با مقدار لباس داخل آن خود را بالانس نماید حال ممکن است این مقدار لباس خیلی زیاد و یا خیلی کم باشد و یا به دلیل گره خوردن لباسها به یکدیگر و تجمع آنها در یک طرف درام لباس شوئی باشد که در هر صورت باید با ید با کم وزیاد نمودن لباسها توازن را ایجاد نمود . موفق باشید.

• Like

AMIRSD

کاربر
2011-09-16
14
15
سلام دوست عزیز
مشکل دور خشکن لباسشویی سامسونگ شما جرم داخل چپوقی هیدروستات است
زیر لباسشویی یک دایره کوچک که با دو پیچ بسته شده بازش بکن تمیز کن و سیخ بکش
خوب میشه

khazan1

کاربر
2011-04-11
48
131
باسلام مسير خروجي پمپ را چك كن 90درصد اين عيب برمي گردد به پمپ تخليه تعويض كن درست مي شود چند نمونه از اين مدل تعمير كرده ام

• Like
بالا