آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در دستگاه دی وی آر که تاریخ آن اصلا عوض نمی شود؟

rooz_beh42

کاربر vip
کاربر
2009-06-09
25
54
با سلام و خسته نباشید
دستگاه دی وی آر 16 کانال برام اومده که هر کاری میکنم تاریخش از 30/09/2012 بالاتر نمیره پایین میاد ولی بالا نمیره و هر کاری میکنم روزها و سال پایین میشه ولی ماه رو همون 09 وایستاده خواهشن اساتید کمک کنن.
و ضمنا ای عمل باعث شده دستگاه قات بزنه و فیلمهای ضبط شده رو پاک میکنه اونم بخاطر اینه که دستگاه تو یه روز (30/09/2012) گیر گرده و نمیتونه تاریخش رو بالاتر کنه ضبط هم دچار مشکل شده
هارد سالم هست
باطری داخلی و هم نو انداختم

با تشکر

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,398
دوست عزیز باطری دستگاه خارج کنید و به تنظیمات کارخانه برگردانید و دوباره باطری سرجاش بزارید

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
اضافه کنم که باید حالت ضبط دستگاه متوقف شده و بعد تاریخ و ساعت تنظیم بشه . در حالت ضبط سیستم اجازه تغییر ساعت و تاریخ رو نمیده .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khoshbin

rooz_beh42

کاربر vip
کاربر
2009-06-09
25
54
دوست عزیز حالت ضبط نیز متوقف شد و حتی هارد نیز از دستگاه خارج گردید اما باز دستگاه اجازه تغییر در تاریخ را نمیدهد.ساعت را میتوان تغییر داد فقط تاریخ دچار همین مشکل است .ضمنا بقیه تغییرات تنظیماتی نیز روی دستگاه اعمال می شود . مشکل فقط در تاریخ است ...

از اساتید اگه کسی راه حلی دارد بگوید با تشکر

• Like

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
دستگاه رو باز کنید . روی برد اصلی دکمه ی ریست باید داشته باشه . با اون ریست کنید . اگه باز هم نشد به مشکل سخت افزاری و آی سی های حافظه و ... بیاندیشید .
مدل دستگاه و ترجیحا عکس از برد اصلی بذارید .
موفق باشید .

• Like
بالا