آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

در خواست نرم افزاری برای ترمیم فلش مموری های خراب

MAHSAAN

کاربر
2009-04-15
112
671
سلام خسته نباشید

من نرم افزاری رو میخوام که باهاش بشه فلش مموری هایی رو که خراب شدن و سیستم نمیشناسشون و ..... رو ترمیم کرد و همچنین بشه این فلشهای جدیدی که توی بازار موجوده و تقلبی هستش رو درست کرد

یکی از دوستام 10 تا فلش مموری از بانه خریده و به عنوان 16 گیگ بهش دادن . بعد که اورد دیدم همشون خرابه و هیچ کدومشون کار نمیکنه و بعد اینا برده تهران و همشون رو داده براش درست کردن و دونه ای 3 تومن ازش گرفتن و گفته با نرم افزار درستشون کردم
تازه میگفت که این پسره گفته اگه خواسته باشی حافظه هاشون رو هم میشه ارتقا داد با نرم افزار

من خودم 2 تا دارم و میخوام درستشون کنم ایا همچین نرم افزاری هست؟
اگه هست لطفا برام بزارید

با تشکر

ahmad_rz

کاربر
2010-09-06
12
31
اصفهان
من نرم افزاری رو میخوام که باهاش بشه فلش مموری هایی رو که خراب شدن و سیستم نمیشناسشون و ..... رو ترمیم کرد و همچنین بشه این فلشهای جدیدی که توی بازار موجوده و تقلبی هستش رو درست کرد

یکی از دوستام 10 تا فلش مموری از بانه خریده و به عنوان 16 گیگ بهش دادن . بعد که اورد دیدم همشون خرابه و هیچ کدومشون کار نمیکنه و بعد اینا برده تهران و همشون رو داده براش درست کردن و دونه ای 3 تومن ازش گرفتن و گفته با نرم افزار درستشون کردم
تازه میگفت که این پسره گفته اگه خواسته باشی حافظه هاشون رو هم میشه ارتقا داد با نرم افزار

دوست عزیز فلش مموری های تقلبی هارا کاریش نمیشه بکنی ولی برای ترمیم فلش مموری های اصلی به شرط اینکه سیستم اون بشناسه میتوانی با نرم افزار
OnLineRecovery.exe
فلش هارا ترمیم کنی درزم این نرم افزار مال شرکت Transcend است ولی شما فلش خودت را تست کن

PESARAK

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-18
196
2,061
تهران
line1.gif
* JetFlash Online Recovery (for Windows 2000 SP4/ XP SP2)

d-z

کاربر
2008-03-18
86
210
من نرم افزار چیپهای sm 3210 sm3253را میخوام با تشکر

آخرین ویرایش:

parvizmax

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
12
33
لطفا برنامه برا شناسايي khngston 2gbدر سايت قرار دهيد اين فلش مموري حافظه را صفر ميشناسه

بالا